logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Poczta Polska i Allegro rozszerzają współpracę w projekcie Allegro Dostawa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poczta Polska i Allegro rozszerzają współpracę w projekcie Allegro Dostawa. Po ofercie na punkty odbioru, sprzedający mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na dostawy pod adres.

   Od czerwca sprzedający na platformie Allegro mogą skorzystać z oferty na usługę "Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie", w ramach której mogą nadawać przesyłki do jednego z ponad 9 tys. punktów odbioru. W sieci znajdują się placówki Poczty Polskiej oraz punkty partnerskie - stacje paliw Orlen, saloniki i kioski Ruch oraz sklepy Żabka i Freshmarket. Od 31 sierpnia przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na platformie Allegro mogą także skorzystać z usługi "Allegro Pocztex Kurier 48" z dostawą pod adres w cenie 9,90 zł brutto (8,05 zł netto) za przesyłkę do 30 kg. Przesyłka z płatnością za pobranie będzie dostępna w cenie 12,46 zł brutto (10,05 zł netto).
   We wrześniu planowane jest uruchomienie jeszcze jednej usługi dla przesyłek o niewielkich rozmiarach - "Allegro Przesyłki Poleconej". Przesyłka do 1 kg będzie dostępna w cenie 5,90 zł brutto i znajdzie się w gronie form dostawy objętych programem "Allegro Smart!".

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 wrzesień 2018 14:51

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj