logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

DSV przejmuje S&H i umacnia się w e-commerce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

4 września br. Grupa DSV nabyła 100% udziałów holenderskiej firmy S&H. Przejęcie lidera sektora e-commerce wiąże się z ustanowieniem jednocześnie w strukturach operatora nowej jednostki pod nazwą DSV Multi-channel Fulfillment.

   S&H jest operatorem, zajmującym wiodącą pozycję w zakresie realizacji logistycznych operacji wielokanałowych w Europie, w tym m.in.: magazynowania, dystrybucji, obsługi zwrotów, e-transakcji oraz zarządzania łańcuchem dostaw. S&H ma siedzibę w Holandii i zatrudnia około 120 osób.

- Prowadziliśmy poszukiwania silnego operatora w zakresie e-commerce, a S&H dowiódł, że jest liderem tego sektora w krajach Beneluksu. Z radością więc możemy poinformować, że od 4 września S&H stał się oficjalnie częścią Grupy DSV, wraz ze swoją bezcenną wiedzą i doświadczeniem - mówi Brian Ejsing, CEO DSV Solutions.

   Transakcja doszła do skutku 4 września 2018 r., wraz z nabyciem przez DSV A/S 100% udziałów S&H. Dotychczasowy dyrektor generalny - Hans Elshout objął funkcję doradcy, a jego miejsce zajął Peter van der Maas, wiceprezes dywizji DSV Solutions. S&H będzie od tej pory prowadzić operacje jako samodzielna organizacja pod nazwą DSV Multi-channel Fulfillment.

- Ogromnie cieszę się z przyjęcia nowej roli oraz z możliwości kierowania zespołem ekspertów w zakresie wielokanałowych operacji logistycznych. S&H dysponuje unikalnym zasobem w postaci wyrafinowanego i elastycznego systemu informatycznego, który sprawia, że realizacja wielokanałowych operacji staje się prosta i pozwala wspierać naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych - mówi Peter van der Maas.

   Wraz z przejęciem S&H, DSV będzie w stanie zaoferować swoim klientom jeszcze szerszy zakres usług w zakresie wielokanałowej obsługi zarówno klientów B2B, jak i B2C.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 wrzesień 2018 09:06

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj