logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Dachser atrakcją w Miniworld Rotterdam

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

120 godzin - tyle trwała praca nad projektem, budową i instalacją miniaturowej repliki centrum logistycznego Dachser w Rotterdamie. Idealnie wykonana konstrukcja doskonale odwzorowuje jedną z lokalizacji operatora w Holandii, a wszystko to w żółto-niebieskich barwach Dachser.

   Aby zapewnić obsługę logistyczną dla swoich najmniejszych klientów, Dachser uruchomił lokalizację w Miniworld Rotterdam - największej krytej miniaturze w Beneluksie. Dzięki nowej inwestycji dostawca usług logistycznych powiększył swoją przestrzeń o 20 625… centymetrów kwadratowych. Ponadto dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu miniaturowego portu w Rotterdamie, Dachser ma możliwość zaoferowania rozwiązań logistycznych dla całej społeczności biznesowej w Miniworld.
   Praca nad tą wyjątkowo szczegółową konstrukcją trwała 5 dni - tyle potrzebowali projektanci na realizację najmniejszego obiektu Dachser w historii. Nie zabrakło w nim nawet oświetlenia wokół budynku, przedstawionych na makiecie zabawnych mini scenek oraz pięciu charakterystycznych ciężarówek Dachser.
   Z kolei pełnowymiarowy Dachser Holandia to oddziały w Rotterdamie, Waddinxveen, Zevenaar, Maastricht i Schiphol oraz około 150 charakterystycznych ciężarówek dziennie na drogach tego kraju, obsługujących klientów w zakresie logistyki drogowej, lotniczej i morskiej.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 październik 2018 08:53

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj