logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Dachser zwycięzcą rankingu Top500

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dachser, globalny operator logistyczny, został laureatem rankingu Top500 i uzyskał tytuł "Najefektywniej Zarządzana Firma Logistyczna".

Podstawą jego przyznania było zajęcie pierwszego miejsca na liście klasyfikującej kilkaset najlepszych przedsiębiorstw z polskiej branży TSL na bazie ich kluczowych wskaźników finansowych. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, na której nagrodę dla Dachser odebrał prezes firmy, dr inż. Grzegorz Lichocik.
Branżowy ranking Top500 przygotowywany jest w oparciu o wyniki finansowe za trzy ostatnie lata obrachunkowe. Zestawienie opracowywane jest od wielu lat przez Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics na podstawie wskaźników opisujących rentowność, finansowanie, sprawność wykorzystania zasobów oraz płynność finansową przedsiębiorstw.

- Przyznany Dachser Polska tytuł jest uhonorowaniem naszych nieustannych starań w dążeniu do rozwijania firmy i zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Zdobycie pierwszego miejsca w rankingu 500 wiodących firm z branży logistycznej to wynik wieloletniej i owocnej współpracy całego zespołu Dachser. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie pozwoliło na osiągnięcie tak dobrej oceny - daje nam to motywację, by dalej pracować na wspólny sukces w kolejnych latach - mówi dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców miało miejsce podczas gali w Warszawie w obecności 500 przedstawicieli top managementu z polskiej branży TSL.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 13:57

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj