logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Omnipack z kolejnym magazynem pod Warszawą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Omnipack Sp. z o. o., firma zajmująca się logistyką, magazynowaniem i realizacją zamówień dla branży e-commerce, wynajęła 2 500 m kw. w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. W procesie negocjowania warunków najmu Omnipack doradzali eksperci JLL.

- Z naszego punktu widzenia kluczowa była lokalizacja, która umożliwia nam dalszy wzrost oraz ekspansję, również międzynarodową - mówi Rafał Szcześniewski, COO & Founder Omnipack. - W ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów z Polski i zagranicy, a kilkadziesiąt potencjalnych jest na etapie negocjacji. Dlatego nie zatrzymujemy się - już prowadzimy rozmowy dotyczące kolejnych dwóch lokalizacji.

- Nasz klient poszukiwał świetnie zlokalizowanego i skomunikowanego z Warszawą obiektu, który będzie również przystosowany do potrzeb firm działających w bardzo dynamicznej branży handlu internetowego. Wszystkie te potrzeby spełnił SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Będzie to jednocześnie druga w ciągu kilkunastu miesięcy decyzja inwestycyjna Omnipack na terenie aglomeracji warszawskiej. W ubiegłym roku firma wynajęła powierzchnię magazynową w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów - komentuje Norbert Kowalski, konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

- Fakt, iż klient w tak krótkim czasie decyduje się na rozwój w kolejnym parku SEGRO pokazuje, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem, a jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie. W parku w Nadarzynie mamy aktualnie wolne tylko 2 400 m kw., jednakże posiadamy na jego terenie także duży potencjał deweloperski pod nowe, szyte na miarę projekty - dodaje Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn jest położonym 15 kilometrów od Warszawy centrum logistycznym, oferującym magazyny przystosowane zarówno do składowania, jak i takie, które mogą być zaadaptowane pod lekką produkcję. Inwestycja znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie Drogi Krajowej numer 8, co zapewnia dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz wygodny i szybki dojazd do pracy komunikacją miejską dla osób z Warszawy i okolic.

Ostatnio zmieniany środa, 16 styczeń 2019 10:35

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj