logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Rhenus Logistics S.A. rozpoczyna operacje magazynowe dla sklepu internetowego Lidl w Polsce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Operacje logistyczne dla projektu Lidl zostały uruchomione w nowej, dedykowanej jednostce magazynowej w Błoniu pod Warszawą, o powierzchni ponad 40 000 m kw. Lokalizacja w centrum Polski umożliwi sprawne dostawy kurierskie na terenie całego kraju.

Wdrożenie projektu rozpoczęło się w ubiegłym roku i przebiegało w kilku etapach. Faza testowa została zakończona pod koniec marca i potwierdziła pełną gotowość operacyjną magazynu. Z dniem 5 kwietnia 2019 Lidl uruchomił sklep internetowy oferujący jego klientom różnorodną ofertę produktów non-food, w tym: odzieży, tekstyliów, akcesoriów domowych i sprzętu AGD. Zlecenia ze sklepu online www.lidl-sklep.pl są obsługiwane z magazynu Rhenus Logistics S.A.

- Rhenus ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych i złożonych projektów e-commerce w Polsce. Wypracowane procedury, wymiana doświadczeń w ramach Grupy Rhenus i ciągłe poszukiwanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów stanowią o naszej kompetencji - skomentował Piotr Hoch, dyrektor sprzedaży i rozwoju logistyki kontraktowej, Rhenus Logistics S.A.

W projekcie Lidl, Rhenus będzie kompleksowo realizował obsługę magazynową. Zlecenia od klientów indywidualnych i obsługa zwrotów będą procesowane w oparciu o rozwiązania IT Rhenus Logistics.

Ostatnio zmieniany środa, 15 maj 2019 09:21

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj