logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Ruszyła budowa drugiej fazy Żerań Park

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Apollo-Rida Poland poinformowała o rozpoczęciu prac budowlanych II fazy kompleksu magazynowo-biurowego Żerań Park. Żerań Park II to kontynuacja Żerań Park I, parku biurowo-magazynowego stworzonego przez Apollo-Rida Poland w warszawskiej dzielnicy Żerań. Planowany projekt będzie składał się z czterech budynków o łącznej powierzchni 50 000 m kw. zaprojektowanych według najnowszych standardów logistycznych i magazynowych. Docelowo kompleks Żerań Park będzie największym projektem łączącym biura, magazyny oraz działalność o charakterze lekkiej produkcji na terenie Warszawy.

Żerań_1

- Niewątpliwą zaletą Żerań Park II jest lokalizacja - powiedział Bartek Włodarski, wiceprezes ds. leasingu i marketingu firmy Apollo-Rida Poland. - Jego położenie na północnym krańcu centrum Warszawy przy ulicy Annopol, tuż obok Trasy Toruńskiej, zagwarantuje użytkownikom doskonały dostęp do tras wylotowych. Z drugiej zaś strony, niewielka odległość od centrum oraz znaczna ilość linii tramwajowych i autobusowych w okolicach Żerań Park II sprawia, że do Pałacu Kultury i Nauki można dojechać w 15 minut.

Żerań Park II to nie tylko najwyższej jakości powierzchnie magazynowe, ale również biura o wysokim standardzie. W projekcie architektonicznym zaplanowano jasne rozdzielenie sekcji biurowej od magazynowej, poprzez podkreślenie wejść głównych, podwyższony standard elementów elewacji, oznakowanie oraz architekturę zieleni. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić skonstruowanie powierzchni biurowej zgodnie z potrzebami konkretnego najemcy.

Żerań_2

Deweloper i inwestor kompleksu magazynowo-biurowego Żerań Park II już jest przekonany, iż obiekt ten będzie równie dużym sukcesem, co pierwsza faza projektu, która wkrótce po zakończeniu budowy przyciągnęła tak znane firmy, jak: ABC Data, Ericsson, Essilor Polonia, GEZE, Milo, Polska Telefonia Cyfrowa, Schrack Energietechnik czy Tech Data.

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj