logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Warszawskie Mistrzostwa Logistyków 2007

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
19 i 20 października na teranie Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej odbędą się Warszawskie Mistrzostwa Logistyków 2007, organizowane przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, przy współpracy ze Studenckim Kołem Logistyki Stosowanej przy Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

"Warszawskie Mistrzostwa Logistyków 2007" to impreza wyznaczająca nowy kierunek dla studenckich konferencji logistycznych. - Zrywamy z dotychczasowym szablonem konferencji: "przyjazd - kawa - pogadanka - wyjazd" - wyjaśniają organizatorzy - Rzucamy wyzwanie adeptom logistyki z najlepszych uczelni wyższych w Polsce, którzy w przyszłości będą najbardziej wartościową i poszukiwaną kadrą w branży Transport-Spedycja-Logistyka.

Najlepsi studenci logistyki z całej Polski podczas dwudniowego spotkania zostaną postawieni przed zadaniem zarządzania wirtualną firmą branży TSL. Ich celem będzie wykonywanie zleceń transportowych oraz zaprojektowanie łańcucha dostaw dla nowo otwartego przedsiębiorstwa. Praca zespołów będzie na bieżąco nadzorowana i oceniana przez komisję złożoną z ekspertów i pracowników naukowych.

- Naszym celem jest wspieranie praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności studentów w rozwiązywaniu zagadnień transportowo-logistycznych. Projekt ten ma także na celu wyłonienie przyszłych liderów TSL - elity ambitnych i utalentowanych logistyków, których unikalne umiejętności pozytywnie wpłyną na rozwój całej branży w Polsce i na świecie. Pragniemy, by wyznaczany przez „Warszawskie Mistrzostwa Logistyków 2007” nowy kierunek imprez logistycznych zapewnił studentom łatwiejszy i pełniejszy dostęp do najlepszych przedsiębiorstw branży TSL - mówią organizatorzy.

Pierwszy dzień mistrzostw ma upłynąć na rozwiązywaniu case’a. - Cały czas, wraz z naszymi ekspertami, dopieszczamy przygotowane zadania. Już teraz wiemy, że nie będzie łatwo, ale staramy się by było jak najbardziej realnie - twierdzą organizatorzy.

Dzień drugi to czas dla sponsorów, na prezentacje najciekawszego problemu z jakim mieli okazję zetknąć się podczas swojej praktyki oraz trochę rozrywki. Przewidziany jest konkurs o nazwie Strongmani Logistyki, w którym uczestnicy będą mieli okazję wykazać się m.in. w przeciąganiu ciągnika oraz wyścigach z wózkami paletowymi.

Dodatkowych informacji udzielą:

Przemysław Ilczuk
tel.: 508-724-981
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Ewa Pawlak
tel.: 501-572-765
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów
Wydziału Transportu
Politechniki Warszawskiej
adres: ul. Koszykowa 75 pok. 308
00-661 Warszawa
tel: (22) 234-54-52

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj