logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Systemy ERP Microsoft Dynamics na studiach podyplomowych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie uruchomiła drugą edycję studiów podyplomowych „Systemy klasy ERP II w zarządzaniu przedsiębiorstwem”.

Program studiów podyplomowych realizowany jest wspólnie z Międzynarodowym Centrum Szkoleń i Kompetencji, posiadającym oficjalny status Centrum Edukacyjnego Microsoft - Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions. Centrum specjalizuje się w kompleksowym wsparciu edukacyjnym użytkowników systemów firmy Microsoft. Kandydaci mają do wyboru dwa warianty studiów dotyczących zintegrowanych systemów ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem: Dynamics AX i Dynamics NAV. Pierwszy wariant skierowany jest głównie do pracowników średnich i dużych firm, a zajęcia ruszają już 28 listopada. Natomiast studia z zakresu systemu NAV przeznaczone są dla osób zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach. Ich rozpoczęcie planowane jest na  październik 2010 roku. W ramach obu edycji, dostępne są trzy specjalizacje: SCM - zarządzanie dostawami, FIN - zarządzanie finansami oraz DEV - rozbudowa i administracja. Zajęcia obejmują zarówno przedmioty teoretyczne, jak i praktyczną naukę obsługi systemów. W zakres studiów wchodzą zajęcia ogólne - dotyczące zarządzania, w tym zarządzania projektami informatycznymi oraz przedmioty dotyczące problematyki zarządzania dostawami, finansami czy administracji.

- Zajęcia prowadzone będą w trybie weekendowym i obejmują 176 godzin pracy w kameralnych, 20-osobowych grupach umożliwiających indywidualny kontakt z wykładowcami. Aby uczestnicy mogli jak najpełniej skorzystać z naszej oferty i otrzymali wiedzę oraz umiejętności najbardziej przydatne i dopasowane do swoich potrzeb, podzieleni zostaną na grupy dedykowane małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom -  wyjaśnia Kamil Fałek, dyrektor operacyjny MCSK.

Oferta studiów skierowana jest do pracowników średniego i niższego szczebla, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, którzy wykorzystują w swojej pracy systemy ERP lub przygotowują się do tego i posiadają już podstawową wiedzę z obszaru jednej z proponowanych specjalizacji. O uczestnictwo mogą ubiegać się osoby z wykształceniem wyższym, aktywne zawodowo i mające minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe. Ukończenie studiów wiąże się z napisaniem i obroną pracy dyplomowej polegającej na wykonaniu indywidualnego projektu, potwierdzającego praktyczne umiejętności obsługi systemu Dynamics AX lub Dynamics NAV. Ponieważ MCSK jest także autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Prometric, poszczególne specjalizacje przygotowują uczestników do egzaminu certyfikacyjnego Microsoft z zakresu finansów, logistyki i produkcji w systemie Dynamics AX 2009 i Dynamics NAV oraz instalacji i konfiguracji tych programów. Zdanie egzaminu i otrzymanie certyfikatu jest gwarancją fachowej wiedzy i umiejętności technicznych.

- Rozwiązania klasy ERP od lat cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i partnerów Microsoft oraz konsultantów rozwiązań tej klasy. Dostępne od lat studia podyplomowe, dotyczące zintegrowanych systemów ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem, wiązały się do tej pory z dość wysokim kosztem. Teraz, dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych, zdobywanie kwalifikacji w zakresie systemów ERP stało się bardziej dostępne - mówi Mariusz Wołodźko, szef działu Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Studia dofinansowane są z funduszy Unii Europejskiej w ramach projektu „Systemy klasy ERP II w zarządzaniu przedsiębiorstwem”. Czesne wynosi 1080 zł.

Ostatnio zmieniany czwartek, 26 listopad 2009 13:51

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj