logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Colliers International łączy się

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jedna z największych firm doradczych na rynku nieruchomości łączy spółki zależne w nowy podmiot.

Biura firmy Colliers International, położone w Europie Środkowo-Wschodniej, oficjalnie wdrażają nowe rozwiązania dotyczące pozycjonowania oraz marki. To część globalnej kampanii firmy promującej połączenie wszystkich spółek zależnych w nowy podmiot. Konsolidacja spółek pod jedną marką Colliers International odzwierciedla dążenie firmy do oferowania klientom na całym świecie kompleksowych usług tej samej jakości.

- Zależy nam na tym, by zmiana wizerunku odzwierciedlała nasze nowe podejście do świadczenia usług - powiedział Hadley Dean, partner zarządzający na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Chcemy działać jako prawdziwie globalna platforma o szerokim zakresie wysokiej jakości usług, które spełnią oczekiwania każdego z naszych klientów, bez względu na to, czy prowadzi on biznes w Europie, czy w jakiejkolwiek innej części świata.

W proces konsolidacji i zmiany marki włączona została spółka FirstService Real Estate Advisors, oferująca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami i aktywami oraz dostarczaniem rozwiązań dla korporacji. Spółka FirstService Williams (założona w Nowym Jorku, działająca na rzecz Colliers International i obejmująca swoim zasięgiem trzy stany USA), FirstService PGP Valuation oraz PKF Capital - Hotel Brokerage Services, to spółki, które teraz będą działać pod nazwą Colliers International.

- Colliers International to jedna z wyżej uznanych marek w dziedzinie nieruchomości na świecie. Jest synonimem najwyższej jakości usług - powiedział Chris McLernon, dyrektor zarządzający na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Integracja ma strategiczne znaczenie dla naszego biznesu, tak samo jak zmiana wizerunku, co pokazuje nie tylko, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej klasy usług w danym obszarze, ale również na to, że jesteśmy jednym przedsiębiorstwem z bezkonkurencyjną międzynarodową platformą.

- W Colliers International jesteśmy skoncentrowani na sukcesie naszych klientów, naszych pracowników i lokalnych społeczności - powiedział Douglas Frye, prezes i dyrektor zarządzający Colliers International na świat. - Pracowaliśmy bez wytchnienia, aby stworzyć wspólną platformę oraz pogłębić i poszerzyć wachlarz oferowanych usług, i znaleźć się w czołówce firm doradczych w obszarze nieruchomości komercyjnych. Teraz klienci na całym świecie mogą oczekiwać jednakowych usług od jednej organizacji, jaką jest nasza globalna sieć specjalistów.

Ostatnio zmieniany środa, 15 wrzesień 2010 12:47

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska zawarła porozumienie z Krajową Administracją Skarbową Ministerstwa Finansów dotyczące współpracy w zakresie odprawy...

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska, Schiffahrts- und Speditionskontor GmbH, opracowuje zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie obsługi przeładunku drobnicy...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj