logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Nowe władze DSV Solutions

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Udziałowcy DSV Solutions powierzyli Piotrowi W. Krawieckiemu funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora zarządzającego firmy w Polsce. Do nowego zarządu spółki powołani zostali również Thomas Sivert Jansson oraz Tomasz Garbarski.W skład nowego kierownictwa weszli doświadczeni managerowie i wieloletni pracownicy DSV. Piotr W. Krawiecki jest prezesem DSV Road Sp. z o.o. - największej spółki Grupy DSV w Polsce. Firma pod jego kierownictwem z roku na rok poprawia wyniki i zwiększa udział w rynku. Thomas Jansson jest dyrektorem finansowym Grupy. Z sukcesem zrestrukturyzował finanse globalnego operatora logistycznego po przejęciu Frans Maas i ABX Logistics przez DSV. Tomasz Garbarski to dyrektor regionu Centrum odpowiedzialny za nadzór nad największymi oddziałami DSV Solutions w Polsce.

- Udziałowcy DSV Solutions oczekują lepszych rezultatów i rozwoju firmy. Tego wyzwania się podjąłem. Wszystkie zmiany będziemy przeprowadzać stopniowo, w taki sposób, aby klienci odczuli wyłącznie korzyści płynące z synergii. To jest mój priorytet - wyjaśnia prezes Piotr W. Krawiecki.

Polska jest drugim po Finlandii krajem w Europie, w którym DSV scentralizowało zarządzanie transportem drogowym oraz logistyką kontraktową.

- To właściwy i prorozwojowy model biznesowy. Nowa, prostsza i bardziej przejrzysta niż dotychczas struktura zarządzania powinna zaprocentować lepszym wykorzystaniem synergii pomiędzy siostrzanymi spółkami DSV, i to na każdym etapie obsługi łańcucha dostaw. „Lean management” w DSV Solutions i Road oznacza możliwość stworzenia jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty w myśl modelu „jednego okienka” - dodaje Piotr W. Krawiecki.

- Ścisła kontrola kosztów, ale przede wszystkim uświadomienie pracownikom każdego szczebla, że ich praca ma bezpośredni związek z wynikiem finansowym firmy - definiuje swoje priorytety wiceprezes zarządu DSV Solutions - Thomas Jansson.

Tomasz Garbarski, członek nowego zarządu DSV Solutions zapowiada optymalizację wykorzystania zasobów personelu i sprzętu oraz dokładne zwymiarowanie procesów logistycznych i ich ewentualny re-engineering oraz sukcesywne zwiększanie efektywności operacji przy zachowaniu ustalonych norm jakościowych.Ostatnio zmieniany piątek, 09 wrzesień 2011 13:17

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj