logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Luis Amaral głównym mówcą Forum Współpracy 2012!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

  

Coraz większymi krokami zbliża się Forum Współpracy 2012, coroczna konferencja organizowana przez ECR Polska. Już za 6 tygodni, 30 maja w Warszawie, spotkanie managerów branży FMCG rozpocznie się wystąpieniem Luisa Amaral’a, Prezesa Grupy Eurocash.

Strategiczna część programu Forum w tym roku skupia się na nowych technologiach w biznesie i nowym (e-)konsumencie. Uczestnicy wysłuchają m.in. wystąpień o nawykach shopperów on-line, poznają koncepcję Consumer & Shopper Journey wyznaczającą nowe podejście w shopper marketingu. Sesje najlepszych praktyk organizatorzy podzielili na dwa równoległe bloki tematyczne: dotyczący Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz New Commerce.

Case studies prezentowane w części logistycznej dotyczyć będą przede wszystkim współdzielenia łańcuchów dostaw, obniżania kosztów gospodarki paletowej, roli operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, elektronicznej wymiany danych i GDSN. Sesja New Commerce to praktyczne wystąpienia dotyczące rozwoju e-commerce w FMCG, podczas których prelegenci przedstawią narzędzia wspomagające sprzedaż w handlu mobilnym i internetowym, korzyści z wdrażania e-płatności w e-commerce, oszacują wpływ mediów społecznościowych na branżę i przedstawią sposoby ich badania.
W tym roku organizatorzy zdecydowali się również wzbogacić program konferencji o dwa praktyczne warsztaty: prawny, dotyczący zakazanych porozumień ograniczających konkurencję, oraz finansowy, mówiący jak uchronić się przed zatorami płatniczymi.

Forum Współpracy 2012 to konferencja adresowana przede wszystkim dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla, wartościowa przede wszystkim dla managerów odpowiadających za logistykę, sprzedaż, zakupy, marketing, IT. Co roku uczestnikami Forum są przedstawiciele producentów FMCG, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy 2012 to również świetne miejsce wymiany doświadczeń i rozwijania relacji partnerskich. Żadna inna polska konferencja nie kładzie tak wielkiego nacisku na korzyści wynikające z dobrej współpracy. Konferencję zwieńczy panel dyskusyjny i business mixer z udziałem przedstawicieli Rady Nadzorczej ECR Polska - reprezentantów kluczowych firm na polskim rynku FMCG.

Więcej informacji i rejestracja: www.ecr.pl/forum2012

Newsletter

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj