logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Siódemka Liderem Innowacji 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma kurierska Siódemka zdobyła tytuł Rynkowy Lider Innowacji 2012 - Jakość, Kreatywność, Efektywność. Program ma na celu upowszechnianie oraz propagowanie właściwych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacyjności. To już kolejne w tym roku prestiżowe wyróżnienie dla Siódemki.

Program jest prowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Głównymi kryteriami jakimi kierowano się przy wyborze laureatów, to przede wszystkim realizacja innowacyjnych inwestycji, wprowadzenie na polski rynek nowych, a także ulepszenie dotychczas oferowanych produktów lub usług. Kapituła brała również pod uwagę wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych, a także minimalizację negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko naturalne.

- Wyróżnienie przyznane przez Dziennik Gazetę Prawną jest potwierdzeniem naszej pozycji jako lidera innowacji w branży kurierskiej. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej oferty i wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań mających na celu udoskonalenie procesu obsługi klienta - od nadania paczki po dostarczenie jej odbiorcy - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka.

Priorytetem Siódemki od wielu lat jest optymalizacja procesu obsługi przesyłek poprzez wprowadzenie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, pozwalających na jego całkowitą automatyzację. Najnowszym rozwiązaniem, całkowicie unikatowym na polskim rynku są tzw. Moduły Wysyłkowe - zaawansowane rozwiązania do obsługi przesyłek, dedykowane małym i średnim firmom. 7 Business Ship Control to rozwiązanie wysyłkowe w pełni zintegrowane z najpopularniejszymi systemami sprzedażowo-magazynowymi, takimi jak WF-Mag, Symfonia i Forte. Natomiast 7 Office Ship Control umożliwia zarządzanie wysyłką przesyłek firmowych z poziomu najpopularniejszego programu pocztowego Microsoft Outlook. Oba rozwiązania radykalnie zmniejszają ryzyko pomyłki, a także znacznie usprawniają proces wysyłek, co wpływa na redukcję kosztów i czasu obsługi.

- W ubiegłym roku swoją premierę miały inne nowoczesne rozwiązania, wśród których warto wymienić, m.in. zaawansowane narzędzia przyśpieszające proces wysyłki i kontroli nad paczkami - Mobile7. Obecnie aplikacja ta dostępna jest dla użytkowników smartfonów iPhone oraz wszystkich pracujących na platformie Android. Do nowatorskich usług z pewnością należy dodać także Tracking Allegro, zaprojektowany z myślą o wszystkich użytkownikach popularnego serwisu aukcyjnego - dodaje Marcin Kruszyński.

RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012 to program skierowany do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania czy obsługi klienta. W potocznej opinii firmy innowacyjne to nie tylko podmioty działające w sektorach nowych, zaawansowanych technologii, ale także te operujące w tradycyjnych sektorach, stale jednak inwestujące w nowoczesne rozwiązania, w tym także prace badawcze nad produktami i usługami oraz udoskonalanie procesów. Historia życia gospodarczego udowadnia, że nawet restrukturyzacja przedsiębiorstwa może przenieść je do grona podmiotów bardziej zaawansowanych technologicznie.

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 12 czerwiec 2012 10:43

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj