logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską. REMO-CAR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która dołączyła do sieci dealerskiej Iveco w Polsce i obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

Firma spod Warszawy (Święcice k. Błonia) może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem kompleksowych usług serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep oraz naczep, a także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Serwis Remo-Car w siedzibie Święcice został uruchomiony w 2006 roku i charakteryzuje się wielomarkowymi autoryzacjami m.in. Koegel, Cobo, Nooteboom, BAR, BPW, SAF, JOST. Z początkiem października 2012 roku firma Remo-Car uzyskała również autoryzację Iveco jako Punkt Serwisowy w zakresie: serwis oraz sprzedaż części zamiennych. Wykwalifikowany personel, nowoczesny obiekt, a w nim specjalistyczne maszyny i urządzenia spełniające najnowsze standardy Iveco wpływają bezpośrednio na wysoką jakość i terminowość świadczonych usług.
   Zatrudniający ponad 80 pracowników Remo-Car został uznany za profesjonalnego partnera biznesowego, stając się od 1 stycznia 2013 roku także autoryzowanym dealerem pojazdów użytkowych marki IVECO gamy lekkiej.
   Obiekt o powierzchni 5000 mkw., wyposażony jest w 26 stanowisk naprawczych, w tym 5 przelotowych o długości 26 m (dwa kanały, stanowisko z kolumnowymi podnośnikami marki Stertil-KONI do podnoszenia pełnych zestawów i pojazdów przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5 t do 7,0 t oraz suwnicę o nośności 10 t do obsługi i przeglądów pojazdów). Serwis dysponuje: kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesną automatyczną myjnią bramową Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów. Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i legalizacji tachografów.
   W obiekcie znajduje się część socjalno-biurowa z dwiema salami konferencyjnymi, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem noclegowym. Utwardzony parking pomieści 50 zestawów oraz pojazdy dostawcze/osobowe. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę. Istotnymi elementami z punktu widzenia klientów pojazdów ciężarowych są: obsługa wszystkich marek pojazdów oraz wszystkich typów zabudów, obsługa Toll Collect, pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep i autobusów.


- Święcice to idealne miejsce na serwis samochodów ciężarowych - znajduje się przy drodze krajowej nr 2 w sąsiedztwie autostrady A2/E30 Warszawa-Poznań, w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S8. Położenie pozwala na dojazd wszystkich typów pojazdów bez żadnych ograniczeń, a bogata oferta - na profesjonalną obsługę klientów w pełnym zakresie - mówi Jarosław Zwoliński, kierownik serwisu.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 kwiecień 2013 07:10

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska zawarła porozumienie z Krajową Administracją Skarbową Ministerstwa Finansów dotyczące współpracy w zakresie odprawy...

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska, Schiffahrts- und Speditionskontor GmbH, opracowuje zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie obsługi przeładunku drobnicy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj