logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

DHL Express z certyfikatem Top Employer Global 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dywizja  DHL Express, będąca częścią Grupy Deutsche Post DHL, otrzymała certyfikat Top Employer Global 2015 i znalazła się w elitarnym gronie Najlepszych Pracodawców na świecie. Certyfikat Top Employer Global to nowy program organizowany przez Top Employers Institute, mający na celu wyróżnienie pracodawców, którzy na całym świecie tworzą optymalne warunki dla rozwoju zawodowego i osobistego swoich pracowników. Pracodawcy coraz bardziej ujednolicają swoje warunki rozwoju na skalę globalną, a nowy program certyfikacji ma na celu przyspieszenie utworzenia równych warunków pracy dla wszystkich pracowników, niezależnie od miejsca pracy.

   Wyróżnienie firmy globalnym certyfikatem Top Employer stanowi dowód, że DHL Express tworzy doskonałe warunki pracy dla swoich pracowników.

- DHL Express otrzymał certyfikat w różnych regionach na świecie i jest doskonałym przykładem firmy, która potrafiła ujednolicić swoją działalność w sposób, który nie tylko przyniósł korzyści jej pracownikom, ale także zwiększył wydajność operacyjną na poziomie globalnym - powiedział David Plink, prezes Top Employers Institute.

- Aby zdobyć to wyróżnienie, musieliśmy nie tylko wykazać, że praktyki i kultura naszej firmy wyróżniają nas spośród konkurencji, ale także, że jesteśmy obecni na całym świecie. Na szczęście nie jest to zbyt trudne dla firmy, która jest Najbardziej Międzynarodową Firmą na Świecie - powiedział swoim pracownikom Ken Allen, CEO DHL Express i członek zarządu grupy DP DHL.

   Certyfikat Top Employer Global przyznany został w uznaniu za najlepsze praktyki kadrowe realizowane w całej organizacji DHL Express. Top Employers Institute co roku przeprowadza ankietę dotyczącą najlepszych praktyk kadrowych na całym świecie. Podstawowe obszary obejmują Rozwój Przywództwa, Zarządzanie Wynikami, Zarządzanie Karierą i Sukcesją, Wynagrodzenia i Świadczenia, Planowanie Zatrudnienia, Strategia Talentów, Szkolenia Wstępne, Nauczanie oraz Rozwój i Kulturę.


 - Wyniki naszej globalnej ankiety kadrowej wykazały, że firmy międzynarodowe coraz bardziej centralizują swoją działalność. Ujednolicenie strategii HR na poziomie międzynarodowym, zharmonizowanie warunków pracy oraz wyznaczenie globalnych standardów przywództwa są niezbędnymi krokami dobrze ujednoliconego procesu centralizacji. Nasz proces Globalnej Certyfikacji wyróżnia firmy takie jak DHL Express, które dążą do stworzenia lepszych warunków pracy dla swoich pracowników - stwierdził Hans Rothweiler, członek zarządu odpowiedzialnego za Certyfikacje, Badania i Innowacje.

   Firmy, które chcą ubiegać się o globalną certyfikację, muszą działać na skalę globalną i zdobyć certyfikaty w różnych krajach na różnych kontynentach.

Ostatnio zmieniany czwartek, 19 marzec 2015 09:17

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj