logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

PEKAES Solidnym Pracodawcą Roku 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Polski operator logistyczny PEKAES SA otrzymał prestiżowe wyróżnienie Solidny Pracodawca Roku 2015 przyznawane liderom w dziedzinie HR. Nagroda jest potwierdzeniem klarowności oraz rzetelności działania firmy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i polityki kadrowej.

   Celem programu jest wyłonienie i promowanie najlepszych pracodawców w Polsce, którzy prowadzą wzorową politykę personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na polskim rynku. Firmy są oceniane na podstawie ściśle określonych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy. Pod uwagę brane są między innymi takie kwestie jak warunki pracy, warunki socjalne, ścieżka kariery i awansu, polityka rozwoju pracowników, opinie o firmie czy dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat.


- Cieszymy się, że stworzone przez nas standardy polityki personalnej oraz rozwiązania z zakresu HR zostały docenione. Godło Solidnego Pracodawcy to dla nas wyróżnienie, ale i motywacja do dalszego rozwoju w tym zakresie - powiedziała Maja Kuryłło, dyrektor personalny PEKAES SA. - PEKAES to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje stabilne zatrudnienie oraz pracę w ambitnym, nastawionym na innowacyjne rozwiązania zespole. Przedsiębiorstwo zatrudnia blisko 1000 pracowników. Dbamy o rozwój naszej kadry, zapewniając różnorodne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju. Jesteśmy przekonani, że największą wartością firmy są ludzie, ponieważ to oni decydują o jej sile i prestiżu. Dużą wagę przykładamy do promowania postaw i zachowań opartych na wzajemnym zrozumieniu, szacunku, a także akceptacji potrzeb oraz wartości, które stanowią integralną część naszej kultury organizacyjnej.

   PEKAES posiada własny kodeks etyczny, którego celem jest zbudowanie w świadomości osób związanych z organizacją istoty postępowania etycznego. W ramach kodeksu promowana i wymagana jest uczciwość oraz równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie, wyznanie czy inne przesłanki narażające na zachowania dyskryminacyjne. Kodeks wyznacza też standardy w zakresie przejrzystości umów, zachowania wysokich standardów rachunkowości i sprawozdawczości oraz działania z poszanowaniem zasad prawa.
  Konkurs Solidny Pracodawca Roku od kilkunastu lat jest organizowany przez Kowalski Pro-Media, wydawcę dodatków promocyjno-informacyjnych: Rzecz o Biznesie, Strony Rynku oraz Monitora Gospodarczego emitowanego w pasmach TV Polsat.

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 luty 2016 07:00

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dynamiczny start 2018 w ESA logistika - nowy magazyn w…

Dynamiczny start 2018 w ESA logistika - nowy magazyn w Poznaniu

ESA logistika, operator logistyczny, będący częścią Grupy Hitachi System Transport, odpowiadając na potrzeby swych klientów...

GEFCO przejmuje GLT i wzmacnia obecność na trasie Europa-Maroko

GEFCO przejmuje GLT i wzmacnia obecność na trasie Europa-Maroko

GEFCO ogłasza przejęcie hiszpańskiej firmy GLT specjalizującej się w usługach transportowych na trasie Europa-Maroko. Akwizycja...

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w…

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj