logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Targi LogiMAT 2018 - cyfrowe technologie dla logistyki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aż 1500 wystawców bierze udział w rozpoczynających się dziś w Stuttgarcie 16. Międzynarodowych Targach Dystrybucji, Przepływu Materiału i Informacji LogiMAT.  Tak liczna obecność firm z 40 krajów świadczy o dynamicznym rozwoju rozwiązań logistycznych inspirowanych technologami cyfrowymi.

Osią tematyczną ekspozycji ma być integracja nowoczesnych technologii dla tworzenia rozwiązań, które będą mogły sprostać wyzwaniom logistyki 4.0 i Internetu Rzeczy. Spotkanie przedstawicieli branży w stolicy Badenii-Wirtembergii zakończy się 15 marca br.
O potencjale targów LogiMAT świadczy także bogaty program imprez towarzyszących, wśród których na największą uwagę zasługuje aż 30 konferencji z udziałem ponad 100 referentów. Kolejnym wydarzeniem konferencyjnym jest Forum Innowacji, na którym przez cały okres targów uczestnicy będą mieli do wyboru 120 wykładów i prelekcji. Zróżnicowana tematyka wystąpień poświęcona będzie m.in. elektronicznym platformom sprzedażowym, autonomicznym pojazdom i inteligentnym opakowaniom. Formuła targów obejmuje także specjalne pokazy rozwiązań logistycznych "na żywo", przygotowane przez firmę Erhard+Partner i AIM Germany. W tym roku organizatorzy zapowiadają, że jedną z atrakcji będzie prezentacja spektrum możliwości wykorzystania dronów w magazynie.
Podobnie jak w ostatnich latach, tegorocznej edycji targów LogiMAT towarzyszy Trade World Forum, wydarzenie promujące rozwiązania i narzędzia wykorzystywane w logistyce wewnętrznej, e-commerce i handlu wielokanałowym.

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 marzec 2018 08:58

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj