logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Pracownicy DB Schenker zmierzyli się w walce o Puchar Prezesa

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wrzesień to czas na sportowe święto. Ponad 1100 pracowników DB Schenker z całej Polski wzięło udział w XIV Turnieju o Puchar Prezesa, który odbył się Warszawie.

DB Schenker to globalny operator logistyczny. W Polsce w 39 lokalizacjach zatrudnia ponad 2 tysiące osób. Na co dzień współpracuje z ponad 3000 kierowców, którzy dostarczają przesyłki do odbiorców. 

Podczas tegorocznej edycji turnieju DB Schenker zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach: piłce halowej, badmintonie, biegach na 5 i 10 kilometrów oraz - po raz pierwszy - w siatkówce. Do rozgrywek, które odbyły się w obiektach SGGW przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie stanęły 33 drużyny piłkarskie, 18 zespołów badmintona, 60 biegaczy i 11 teamów siatkarskich. Zwycięzcy odebrali puchary z rąk Janusza Górskiego, CEO North&East Europe w DB Schenker.
Turniej o Puchar Prezesa to nie tylko mecze i zawody. Z jednej strony jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, zmierzenia się w duchu fair play z rywalami i próbą wytrwałości. Z drugiej strony emocje sportowe to kibicowanie, niezapomniana atmosfera i przede wszystkim możliwość spotkania pracowników DB Schenker z całej Polski. W ciągu dwudniowego wydarzenia pracownicy operatora logistycznego po raz kolejny pokazali, że tworzą niesamowicie zgrany zespół, a sport to ich pasja.

Ostatnio zmieniany środa, 26 wrzesień 2018 15:08

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj