logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Seminarium: Znakowanie i śledzenie komponentów - Przemysł 4.0

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Fundacji GS1 Polska oraz klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium pt. Znakowanie i śledzenie komponentów – Przemysł 4.0.

Seminarium odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w Galerii StrefArt, ul. Fabryczna 2 w Tychach i potrwa 3 godziny.

Podczas trwania seminarium będzie można dowiedzieć się więcej na temat metod oznakowania komponentów, które pozwolą usprawnić procesy identyfikacji oraz tendencji produktowych w dziedzinie identyfikacji i odczytu danych. Nie zabraknie także informacji na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych, pozwalających usprawnić procesy technologiczne i logistyczne.

Wśród prelegentów seminarium wystąpią eksperci Fundacji GS1 Polska: dr inż. Elżbieta Hałas oraz Jakub Lewandowski, którzy zaznajomią uczestników z tematyką korzyści stosowania globalnych standardów GS1 do zarządzania procesami produkcji komponentów w motoryzacji.

Zapisy na bezpłatne seminarium trwają do 30 marca 2017 r. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać na stronie internetowej organizatora.

Ostatnio zmieniany czwartek, 23 marzec 2017 13:03

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj