logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Znakowanie i dystrybucja produktów w oparciu o standardy GS1 - Fundacja GS1 Polska zaprasza na szkolenie

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

W ostatni wtorek kwietnia (25.04) odbędzie się w Warszawie szkolenie dotyczące znakowania i dystrybucji produktów w oparciu o standardy GS1. Szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie.

Uczestnicy dowiedzą się szczegółów na temat zasad wykorzystywania odpowiednich symbolik kodów kreskowych, prawidłowego znakowania produktów oraz wytycznych rynkowych w zakresie zmian numerów. Wartością dodaną jest moduł dotyczący weryfikacji jakości kodów kreskowych, umożliwiający właściwe ich projektowania i ocenianie, a także informacje na temat kodów 2D, rozwiązań mobilnych wspierających kontakty z klientami czy promocje produktów oznakowanych kodem kreskowym w Internecie.

Szkolenie skierowane jest do nowych uczestników systemu GS1, firm rozpoczynających wdrażanie technologii automatycznej identyfikacji, specjalistów ds. znakowania i identyfikacji produktów oraz pracowników działów IT odpowiedzialnych za utrzymanie baz produktowych.

Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej Fundacji GS1 Polska ->>

 

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj