logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych. Szkolenie odbędzie się we wtorek, 28 listopada br., w Centrum Szkoleniowym Instytutu Logistyki i Magazynowania (ul. Estkowskiego 6, Poznań).

W oparciu o doświadczenie wdrożeniowe trenera, uczestnicy szkolenia stacjonarnego poznają zasady tworzenia etykiet logistycznych, poprawnego przetwarzania danych oraz kwestii ich wydruku i zastosowania w przestrzeni magazynowej.
Wartością dodaną szkolenia będą praktyczne ćwiczenia gruntujące wiedzę merytoryczną z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania. Celem szkolenia jest zapoznanie z budową i zawartością etykiety logistycznej zgodnie ze standardami uzgodnionymi na poziomie europejskim, a także zdobycie umiejętności projektowania i druku etykiet zgodnie z wymaganiami sieci handlowych i standardami GS1 oraz przybliżenie uczestnikom zastosowania aplikacji do generowania etykiet realizujących wymagania dotyczące Traceabilty.

Szkolenie skierowane jest głównie do specjalistów ds. identyfikacji i znakowania produktów, pracowników działów związanych z logistyką i łańcuchami dostaw oraz pracowników działów IT i logistyki odpowiedzialnych za dostosowanie posiadanych lub zakup nowych aplikacji do druku etykiet.

Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej Fundacji GS1 Polska.

Ostatnio zmieniany piątek, 17 listopad 2017 13:50

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj