logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych. Szkolenie odbędzie się we wtorek, 28 listopada br., w Centrum Szkoleniowym Instytutu Logistyki i Magazynowania (ul. Estkowskiego 6, Poznań).

W oparciu o doświadczenie wdrożeniowe trenera, uczestnicy szkolenia stacjonarnego poznają zasady tworzenia etykiet logistycznych, poprawnego przetwarzania danych oraz kwestii ich wydruku i zastosowania w przestrzeni magazynowej.
Wartością dodaną szkolenia będą praktyczne ćwiczenia gruntujące wiedzę merytoryczną z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania. Celem szkolenia jest zapoznanie z budową i zawartością etykiety logistycznej zgodnie ze standardami uzgodnionymi na poziomie europejskim, a także zdobycie umiejętności projektowania i druku etykiet zgodnie z wymaganiami sieci handlowych i standardami GS1 oraz przybliżenie uczestnikom zastosowania aplikacji do generowania etykiet realizujących wymagania dotyczące Traceabilty.

Szkolenie skierowane jest głównie do specjalistów ds. identyfikacji i znakowania produktów, pracowników działów związanych z logistyką i łańcuchami dostaw oraz pracowników działów IT i logistyki odpowiedzialnych za dostosowanie posiadanych lub zakup nowych aplikacji do druku etykiet.

Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie internetowej Fundacji GS1 Polska.

Ostatnio zmieniany piątek, 17 listopad 2017 12:50

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj