Logo
Wydrukuj tę stronę

Bezpłatne webinarium dla producentów systemów klasy HIS - to już jutro!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 9 lutego 2019 roku produkty lecznicze wydawane na receptę będą znakowane kodami kreskowymi GS1 DataMatrix. Ta zmiana wynika z unijnych regulacji prawnych zwanych dyrektywą fałszywkową. W wyniku zmian prawnych wszystkie szpitale będą zobligowane do weryfikowania i wycofania niepowtarzalnego identyfikatora z krajowej bazy danych poprzez skanowanie kodów kreskowych GS1 DataMatrix. Jutro odbędzie się bezpłatne webinarium na ten temat. Zapraszamy!

Organizacja GS1 Polska wraz z Krajową Organizacją Weryfikacji Autentyczności Leków – zapraszają producentów szpitalnych systemów informatycznych do udziału w bezpłatnym webinarium, w trakcie którego przedstawione zostaną założenia prawne i ich aspekt praktyczny.

Wiedza pozyskana w trakcie webinarium pozwoli ocenić gotowość systemów HIS do realizacji założeń dyrektywy fałszywkowej, uzyskać informację na temat koniecznej integracji z interfejsem, który szpitalom będzie dostarczała fundacja KOWAL oraz zaplanować ewentualne prace informatyczne.

Bezpłatne webinarium odbędzie się w piątek, 29 czerwca o godzinie 14:30 na stronie GS1 Polska. Przed udziałem w webinarium należy się zarejestrować.

Ostatnio zmieniany czwartek, 28 czerwiec 2018 12:44
Więcej w tej kategorii: « Carrefour jako pierwsza sieć handlowa uruchamia w Polsce GDSN GS1 nagradza innowacyjność »
powrót na górę