logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Znakowanie produktów, etykieta logistyczna i śledzenie towarów - zapraszamy na szkolenia stacjonarne Polecamy!

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Serdecznie zapraszamy na szkolenia stacjonarne organizowane przez GS1 Polska na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Dzięki pomocy wykwalifikowanych trenerów - praktyków uczestnicy szkoleń zdobędą nowe umiejętności oraz poznają praktyczne rozwiązania i innowacyjne narzędzia w zakresie standardów Systemu GS1, tworzenia etykiet logistycznych i śledzenia przepływu towarów w łańcuchu dostaw. Szkolenia odbędą się w połowie października w Warszawie.


15 PAŹDZIERNIKA: Znakowanie i dystrybucja produktów w oparciu o standardy GS1

Szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat zasad wykorzystywania odpowiednich symbolik kodów kreskowych, prawidłowego znakowania produktów oraz wytycznych rynkowych w zakresie zmian numerów.

Szczegóły i rejestracja ->>16 PAŹDZIERNIKA: Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Nowoczesna logistyka opakowań zbiorczych i jednostek paletowych wymaga sprawnej ich identyfikacji, szczególnie w kontekście wymagań prawnych UE w zakresie Traceability. Proponowane szkolenie dostarcza kompendium wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych. Uczestnicy poznają zasady tworzenia etykiet logistycznych, poprawnego przetwarzania danych oraz kwestii ich wydruku i zastosowania w przestrzeni magazynowej. Wartością dodaną szkolenia są praktyczne ćwiczenia gruntujące wiedzę merytoryczną z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania.

Szczegóły i rejestracja ->>17 PAŹDZIERNIKA: Traceability - Bezpieczeństwo i śledzenie przepływu produktów w łańcuchach dostaw, w oparciu o standardy GS1 i wymaganie UE

Traceability to sposób na niezawodny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcuchów m.in. branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej łączący przepływ dóbr z przepływem informacji wzdłuż całego łańcucha dostaw. Poza częścią merytoryczną, odnoszącą się do zagadnień Traceability i Recall, przedstawione zostaną modelowe rozwiązania informatyczne, a także praktyczne ćwiczenia z zastosowania standardów GS1 w procesie Traceability.

Szczegóły i rejestracja ->>

Ostatnio zmieniany wtorek, 25 wrzesień 2018 09:00

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj