logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Epickie e-formularze usprawnią działanie Twojej firmy Polecamy!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Organizacja zoptymalizowanej ewidencji i obiegu dokumentów jest jednym z głównych problemów przedsiębiorców na całym świecie. To, co z definicji powinno uprościć i usystematyzować pracę, w rezultacie stwarza kolejne przeszkody w wysokowydajnym prosperowaniu firmy.


Skracaj czas przepływu informacji

Z myślą o ułatwieniu codziennej działalności małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz Wielkiej Brytanii powstała innowacyjna e-usługa Epic Pact, bazująca na systemie e-formularzy. Jej wdrożenie skutkuje poprawą organizacji wielu czynności wewnętrznych i zewnętrznych, a także znacznie skraca czas przepływu informacji. Łatwy w obsłudze interfejs umożliwia tworzenie formularzy, ścieżek ich akceptacji oraz obsługę całego procesu. Intuicyjne narzędzie, jakim jest Epic Pact, zapewnia kompleksową obsługę podczas tworzenia, przesyłania, zatwierdzania oraz rozpoznawania już wydrukowanych dokumentów dzięki kodom QR.

Redukuj błędy w dokumentacji

Dzięki Epic Pact skracamy czas przepływu i akceptacji formularzy, eliminujemy błędy we wnioskach i w procesie weryfikacji dokumentów. Co więcej, aplikacja pozwala na sprawniejsze zbieranie danych od osób wnioskujących, dzięki intuicyjnej budowie e-formularzy. Kompleksowy dostęp do informacji umożliwia podejmowanie decyzji rynkowych i administracyjnych. Uproszczenie procedur sprawi, że codzienna komunikacja z pracownikami i klientami będzie jeszcze owocniejsza. Redukcja nieefektywności w obiegu generowanych wniosków, zmodernizowanie identyfikacji formularzy aktualizowanych i na nowo wprowadzanych do bazy, jak i automatyzacja przypisywania ich do właściwego procesu to tylko część funkcjonalności oferowanych przez aplikację.


Twórz przejrzyste formularze

Epic Pact to doskonałe elektroniczne narzędzie dla przedsiębiorstw, które dbają o rozwój i coraz sprawniejszą organizację pracy. Zmodernizowanie ewidencji i obiegu dokumentacji w firmie sprawia, że każdy pracownik może skoncentrować się na najważniejszych obszarach swojej działalności. Zminimalizowanie błędów na każdym etapie obiegu dokumentów oraz zidentyfikowanie wąskich gardeł w prowadzonych procesach, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i zasobów. Możliwość szybkiego odwzorowania w formularzach rzeczywistych potrzeb informacyjnych daje szansę na usprawnienie komunikacji wewnątrz organizacji oraz z jej otoczeniem zewnętrznym. Stały dostęp do istotnych danych ze stworzonej dokumentacji umożliwia powrót do kluczowych kwestii firmy w dowolnym momencie. A wszystko to możliwe jest dzięki wdrożeniu e-usługi Epic Pact, za pomocą której dokumenty porządkują się niemal same.

Projekt Epic Pact został zrealizowany przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działania 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Więcej informacji znaleźć można na stronie aplikacji www.epicpact.eu.Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 listopad 2014 12:33

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj