logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Bezpłatne szkolenia - "Jakość w motoryzacji"
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bezpłatne szkolenia - "Jakość w motoryzacji"

Bezpłatne szkolenia - "Jakość w motoryzacji" 5 lata, 9 mies. temu #3157

  • JwM
PAIP zaprasza na bezpłatne szkolenia "Jakość w motoryzacji";

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu “Jakość w motoryzacji” to szansa na podniesienie umiejętności z zakresu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskiem.

Projekt “Jakość w motoryzacji” powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw oraz ich pracowników z woj.wielkopolskiego na szkolenia z zakresu zarządzania jakością (ISO 9001), zarządzania środowiskiem (ISO 14001) i systemu zarządzania wg normy ISO/TS 16949.
“Jakość w motoryzacji” to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w Poznaniu, podczas których uczestnicy na praktycznych przykładach ( m.in. audytowanie, wykorzystanie narzędzi) dowiedzą się jak zbudować i skutecznie zarządzać Zintegrowanym Systemem Zarządzania.
Inne tematy szkoleń w ramach projektu to: pełnomocnik ISO/TS 16949; metoda QFD; zaawansowane techniki planowania jakością; analiza PFMEA oraz audytor Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
Rekrutacja do projektu jest prowadzona w sposób ciągły. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.paip.pl/jwm. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (61) 840 23 43 lub kontaktując się drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi..
Projekt “Jakość w motoryzacji” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 8.1 “Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Podziałanie 8.1.1 PO KL “Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach
Ostatnio zmieniany: 5 lata, 8 mies. temu przez Lukasz. Powód: błedy
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.10 sekundy

Newsletter

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj