Newsletter portalu logistyka.net.pl (wydanie #446)Najważniejsze wydarzenia tygodnia
Ten newsletter może zawierać obrazki. Jeśli ich nie widzisz otwórz newsletter w przeglądarce.


Wydanie #446 | Poniedziałek, 22 lutego 2021 | 8158 subskrybentów

 


Reesink Logistic Solutions rozszerza działalność na Polskę i Austrię

Reesink Logistic Solutions rozszerza działalność na Polskę i Austrię
 
Reesink Logistic Solutions, jeden z wiodących integratorów rozwiązań magazynowych w Europie, rozszerza działalność na Polskę jako licencjonowany dystrybutor AutoStore.
Posiadając mocne zaplecze w postaci dwóch spółek w Niemczech i Holandii, Reesink Logistic Solutions zajmuje pozycję lidera na rynku w zakresie dystrybucji systemów AutoStore, zaś dalsza ekspansja jest w tym kontekście oczywistym krokiem.
- Polska jest krajem wysokich technologii i ludzie entuzjastycznie przyjmują przełomy technologiczne, dlatego jestem bardzo podekscytowany wejściem systemu AutoStore na polski rynek. Ten produkt jest technicznie bez zarzutu – inteligentny, szybki i łatwo skalowalny. Ponadto, fakt, że ROI można zrealizować w okresie krótszym niż 4 lata, czyni go również niezwykle atrakcyjnym z perspektywy biznesowej. Dlatego jestem bardzo optymistyczny, jeśli chodzi o przyjęcie tego produktu na rynku - powiedział Maciej Ornowski, Dyrektor Zarządzający Reesink Logistic Solutions Poland.
 


 


AKTUALNOŚCI

 
 

BAZA WIEDZY

 

więcej artykułów ->

 

KOMENTARZ TYGODNIA


Bezpieczeństwo jest jednym z kluczowych czynników nie tylko sukcesu, ale i przetrwania każdej firmy transportowej. Jak więc jeździć bezpieczniej? - komentuje Dariusz Terlecki, Dyrektor Sprzedaży CEE w firmie Webfleet Solutions Poland
 

czytaj więcej ->
 


nadchodzące wydarzenia ->

PRENUMERATA CZASOPISMA LOGISTYKA

 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CZASOPISMA LOGISTYKA!
 
Cena prenumeraty czasopisma Logistyka w wersji papierowej
to tylko 209 zł (w tym 8% VAT).

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 


 

FACEBOOK - TWITTER - NEWSLETTER - REKLAMA - KONTAKT

Otrzymujesz newsletter portalu Logistyka.net.pl, ponieważ się do niego samodzielnie zapisałeś. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, wybierz: WYPISUJĘ SIĘ