Newsletter portalu logistyka.net.pl (wydanie #484)Najważniejsze wydarzenia tygodnia
Ten newsletter może zawierać obrazki. Jeśli ich nie widzisz otwórz newsletter w przeglądarce.


Wydanie #484 | Poniedziałek, 15 listopada 2021 | 8171 subskrybentów

 


Szanowni Państwo,
Ze względu na dużą dynamikę wzrostu zakażeń i zagrożenia zdrowia w czwartej fali pandemii COVID-19 oraz wiążące się z tym znaczące ograniczenia mobilności zarówno w Polsce jak i w Europie - organizatorzy otrzymali wiele próśb o możliwość przesunięcia terminu Międzynarodowej Konferencji Naukowej WSL FORUM, od uczestników krajowych i zagranicznych chcących uczestniczyć stacjonarnie w  dyskusjach naukowych, debatach i panelach ekspertów.
Wobec tego podjęto decyzję o przesunięciu Konferencji na okres kwiecień - maj 2022 roku.
Wszelkie modele i analizy rozwoju pandemii na świecie wskazują, że ten okres powinien być już bardziej bezpieczny dla naszej międzynarodowej społeczności naukowej.

 
ZOBACZ WIĘCEJ


 


 
 

AKTUALNOŚCI

 
 

BAZA WIEDZY


więcej artykułów ->

 

KOMENTARZ TYGODNIA


Czy magazyny są skazane na automatyzację? Jakie trendy dominują obecnie w branży logistycznej? Czy niedobory pracowników wymuszą zmiany w organizacji pracy? - komentuje Karol Frankowski, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

 

czytaj więcej ->

 

SŁUCHAJ NASZYCH PODCASTÓW


Opowiadamy o tym, co nas pasjonuje w logistyce, jakie są trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami. Słuchaj nas na Youtubie, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor i innych platformach podcastowych.


dowiedz się więcej ->

 


nadchodzące wydarzenia ->

CZYTAJ NASZE KSIĄŻKI


Od kilkunastu lat prowadzimy działalność wydawniczą, która ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej wśród menedżerów logistyki w firmach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych, zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Wśród kilkunastu dostępnych pozycji m.in.:


czytaj więcej ->

 

PRENUMERATA CZASOPISMA LOGISTYKA

 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CZASOPISMA LOGISTYKA!
 
Cena prenumeraty czasopisma Logistyka w wersji papierowej
to tylko 209 zł (w tym 8% VAT).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

  

FACEBOOK - TWITTER - NEWSLETTER - REKLAMA - KONTAKT

Otrzymujesz newsletter portalu Logistyka.net.pl, ponieważ się do niego samodzielnie zapisałeś. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, wybierz: WYPISUJĘ SIĘ