Newsletter portalu logistyka.net.pl (wydanie #492)Najważniejsze wydarzenia tygodnia
Ten newsletter może zawierać obrazki. Jeśli ich nie widzisz otwórz newsletter w przeglądarce.


Wydanie #492 | Poniedziałek, 10 stycznia 2022 | 8160 subskrybentów

 


 
Nowy numer czasopisma Logistyka!


Transformacja cyfrowa jest wymieniana jako jeden z najważniejszych trendów, kształtujących współczesną logistykę. Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, Internet Rzeczy, symulacje z wykorzystaniem cyfrowych bliźniaków, usługi chmurowe, telematyka – to tylko kilka rozwiązań technologicznych, które z powodzeniem są już stosowane m.in. w produkcji, magazynowaniu i transporcie. Dziś już nie możemy pytać o to, czy warto inwestować w cyfryzację procesów logistycznych. Właściwym pytaniem jest: kiedy to zrobić?
 
ZOBACZ WIĘCEJ


 


 
 

AKTUALNOŚCI

 

więcej aktualności ->
  

BAZA WIEDZY


 

więcej artykułów ->

 

KOMENTARZ TYGODNIA


Czy współczesne firmy, w których realizowane są procesy logistyczne, mogą obejść się jeszcze bez technologii RFID? Jeśli tak, to co wówczas tracą? - komentuje Dariusz J. Kawecki, menedżer produktu odpowiedzialny za rozwiązania dotyczącej automatycznej identyfikacji w firmie ETISOFT

 

czytaj więcej ->

 

SŁUCHAJ NASZYCH PODCASTÓW


Opowiadamy o tym, co nas pasjonuje w logistyce, jakie są trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami. Słuchaj nas na Youtubie, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor i innych platformach podcastowych.


dowiedz się więcej ->

 

CZYTAJ NASZE KSIĄŻKI


Od kilkunastu lat prowadzimy działalność wydawniczą, która ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej wśród menedżerów logistyki w firmach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych, zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Wśród kilkunastu dostępnych pozycji m.in.:


czytaj więcej ->

 

PRENUMERATA CZASOPISMA LOGISTYKA

 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CZASOPISMA LOGISTYKA!
 
Cena prenumeraty czasopisma Logistyka w wersji papierowej
to tylko 209 zł (w tym 8% VAT).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

  

FACEBOOK - TWITTER - NEWSLETTER - REKLAMA - KONTAKT

Otrzymujesz newsletter portalu Logistyka.net.pl, ponieważ się do niego samodzielnie zapisałeś. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, wybierz: WYPISUJĘ SIĘ