Newsletter portalu logistyka.net.pl (wydanie #502)Najważniejsze wydarzenia tygodnia
Ten newsletter może zawierać obrazki. Jeśli ich nie widzisz otwórz newsletter w przeglądarce.


Wydanie #502 | Poniedziałek, 21 marca 2022 | 8185 subskrybentów

 Nowy numer czasopisma LOGISTYKA
 
Tym razem cały numer poświęciliśmy zagadnieniom związanym z robotyzacją i automatyzacją procesów magazynowych. Wśród tematów m.in.: robotyzacja magazynu – od czego zacząć?, automatyzacja w ekstremalnych warunkach, zautomatyzowane rozwiązania technologiczne m.in. dla leśnictwa, Human Robot Interaction, Digital Twin, raport o stanie robotyzacji w Polsce, wywiady, wdrożenia, innowacje itp. Numer dostępny w wersji papierowej i elektronicznej.

 
Sprawdź nowy numer

  
 

AKTUALNOŚCI

 

więcej aktualności ->
  

BAZA WIEDZY


 
Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

więcej artykułów ->

 

KOMENTARZ TYGODNIA


Sztab Kryzysowy, powołany pod koniec lutego przez ECR Polska, jest wyjątkowym przedsięwzięciem - to "pierwszy adres" dla wszystkich decydentów odpowiedzialnych za utrzymanie łańcuchów dostaw. W jakim celu powstał i czym się zajmuje? Komentuje Mateusz Boruta, Dyrektor Zarządzający ECR Polska
 

czytaj więcej ->

 
 

SŁUCHAJ NASZYCH PODCASTÓW


Opowiadamy o tym, co nas pasjonuje w logistyce, jakie są trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami. Słuchaj nas na Youtubie, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor i innych platformach podcastowych.


dowiedz się więcej ->

 

CZYTAJ NASZE KSIĄŻKI


Od kilkunastu lat prowadzimy działalność wydawniczą, która ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej wśród menedżerów logistyki w firmach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych, zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Wśród kilkunastu dostępnych pozycji m.in.:


czytaj więcej ->

 

PRENUMERATA CZASOPISMA LOGISTYKA

 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CZASOPISMA LOGISTYKA!
 
Cena prenumeraty czasopisma Logistyka w wersji papierowej
to tylko 209 zł (w tym 8% VAT).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

  

FACEBOOK - TWITTER - NEWSLETTER - REKLAMA - KONTAKT

Otrzymujesz newsletter portalu Logistyka.net.pl, ponieważ się do niego samodzielnie zapisałeś. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, wybierz: WYPISUJĘ SIĘ