Newsletter portalu logistyka.net.pl (wydanie #506)Najważniejsze wydarzenia tygodnia
Ten newsletter może zawierać obrazki. Jeśli ich nie widzisz otwórz newsletter w przeglądarce.


Wydanie #506 | Wtorek, 19 kwietnia 2022 | 8187 subskrybentów

 NOWY ODCINEK PODCASTU "OBOK LOGISTYKI"!

Polski sektor TSL bardzo mocno odczuwa skutki rosyjskiej agresji na Ukrainę. Jednym z jej negatywnych skutków jest odpływ kierowców narodowości ukraińskiej. Ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dużym problemem dla całej branży logistycznej jest także wzrost kosztów prowadzenia działalności, spowodowany m.in. wzrostem cen oleju napędowego czy wprowadzeniem nowych zapisów Pakietu Mobilności. Co dalej z branżą transportową?
Zachęcamy do odsłuchania (i obejrzenia w formie videocastu) odcinka, w którym gościliśmy dr Izabellę Tymińską, właścicielkę firmy Ekspert Celny - Doradztwo Celne.
 
Posłuchaj podcastu

 
 

AKTUALNOŚCI

 
DEWELOPERZY NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

więcej aktualności ->
  

BAZA WIEDZY


 
CZYM JEST KARA UMOWNA I JAK JĄ PRAWIDŁOWO STOSOWAĆ?

więcej artykułów ->

pozostałe wydarzenia ->

 

KOMENTARZ TYGODNIA


6 na 10 polskich firm monitoruje swoje floty samochodowe. System monitorowania samochodów pozwala m.in. zmniejszyć liczbę wypadków i obniżyć koszty ubezpieczenia. W jaki sposób oprogramowanie i usługi pomagają polskim firmom radzić sobie z biznesowymi wyzwaniami? Komentuje Sebastian Bazylak, Marketing Manager w firmie Verizon Connect.
 

czytaj więcej ->

 
 

PODCAST "OBOK LOGISTYKI"Opowiadamy o tym, co nas pasjonuje w logistyce, jakie są trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami. Słuchaj nas na Youtube, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor i innych platformach podcastowych.

 

dowiedz się więcej ->

 

CZYTAJ NASZE KSIĄŻKI
Od kilkunastu lat prowadzimy działalność wydawniczą, która ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej wśród menedżerów logistyki w firmach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych, zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Wśród kilkunastu dostępnych pozycji m.in.:


czytaj więcej ->

 

PRENUMERATA CZASOPISMA LOGISTYKA

 

ZAMÓW PRENUMERATĘ CZASOPISMA LOGISTYKA!
 
Cena prenumeraty czasopisma Logistyka w wersji papierowej
to tylko 209 zł (w tym 8% VAT).


 
 

FACEBOOK - TWITTER - NEWSLETTER - REKLAMA - KONTAKT

Otrzymujesz newsletter portalu Logistyka.net.pl, ponieważ się do niego samodzielnie zapisałeś. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z dalszej subskrypcji, wybierz: WYPISUJĘ SIĘ