logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Transport poszukiwany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serwis Oferteo.pl przeprowadził analizę zapytań ofertowych złożonych przez jego użytkowników w ciągu 2016 roku. Czy wśród najbardziej poszukiwanych przez internautów usług znalazły się usługi transportowe?

Karol Grygiel, członek zarządu Oferteo.pl: Tak, najczęściej poszukiwane przez internautów są usługi budowlane i transportowe. Dotyczy to zarówno poszukiwań prowadzonych przez osoby fizyczne, jak i przez przedsiębiorców.
W zestawieniu Top 5 najczęściej poszukiwanych usług ogółem (łącznie: przez osoby fizyczne i firmy) znalazł się transport krajowy powyżej 3,5 tony, którego poszukiwało 3% użytkowników serwisu (dla porównania - pierwsze  w tym zestawieniu usługi związane z wykonywaniem, ocieplaniem i izolacją elewacji były poszukiwane przez 6% użytkowników serwisu).
Z analizy Oferteo.pl wynika także duża popularność usług transportowych wśród firm korzystających z serwisu. W zestawieniu Top 5 usług poszukiwanych przez przedsiębiorstwa na drugim miejscu znalazł się transport krajowy powyżej 3,5 tony. Natomiast transport zagraniczny powyżej 3,5 tony znalazł się w nim na czwartej pozycji.
Najwięcej zapytań o usługi transportowe złożonych w Oferteo.pl dotyczyło transportu samochodów. Popularnym zleceniem było także przewiezienie palet oraz towarów na paletach, a także materiałów wykończeniowych i budowlanych.
Poszukiwanie wykonawców usług za pomocą internetu pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Nie wychodząc z domu, jesteśmy w stanie szybko sprawdzić oferty wielu firm, zapoznać się z opiniami na ich temat i przeprowadzić pierwsze rozmowy na temat możliwej transakcji.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 czerwiec 2017 07:27

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dachser z nową bezpośrednią linią na zachód Niemiec

Dachser z nową bezpośrednią linią na zachód Niemiec

Operator logistyczny Dachser uruchomił nowe połączenie drobnicowe z Sosnowca i Wrocławia do niemieckiego Rheine. Towary...

Budowa autostrady A2 na ostatniej prostej - Multiconsult Polska działa…

Budowa autostrady A2 na ostatniej prostej - Multiconsult Polska działa zgodnie z planem

Prace projektowe na autostradzie A2 postępują, przybliżając realizację zadań koncepcyjnych do końca. Na zlecenie Generalnej...

Electrolux zadomowi się w MLP Wrocław

Electrolux zadomowi się w MLP Wrocław

Producent i dystrybutor urządzeń gospodarstwa domowego wynajął około 14,6 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj