logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

LogDays 2012 - I Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2012-05-23

Data zakończenia: 2012-05-24

Miejsce konferencji: Łochów, Pałac Łochów

Organizator: Forum Press

23 i 24 maja odbędą się I Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki "LogDays 2012". Są to unikatowe warsztaty dla menedżerów i osób zajmujących się logistyką w firmach. Obawy przed drugą falą kryzysu postawiły firmy w stan mobilizacji - z tego powodu warto zasięgnąć informacji "z zewnątrz". A idealną okazją do spotkania z osobami z branży i wymiany doświadczeń jest udział w takich właśnie warsztatach.

Organizatorem LogDays jest czasopismo "Logistyka a Jakość", a Partnerami Merytorycznymi warsztatów są: Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz Instytut Logistyki i Magazynowania. Pomysł na taki właśnie event podsunęli organizatorom sami menedżerowie logistyki podczas ostatniego Kongresu Modern Warehouse. Okazało się wtedy, że potrzebują praktycznych warsztatów, w trakcie których na konkretnych przykładach przeanalizują problemy ze swojego podwórka. Po serii bombardujących pytań okazało się, że pięć z nich pojawia się najczęściej. Właśnie z tego powodu warsztaty podzielono na pięć bloków tematycznych. Wszystkie będą prowadzone przez fachowców i ekspertów, m.in. Marcina Hajdula z ILiM-u, Katarzynę Fenslau z Husqvarny, Grzegorza Mućko z Nutricia Polska, Andrzeja Lada-Kubalę z Maersk Logistics/Damco Poland, Magdalenę Choquet z SDI, Emilię Gawryluk z PSML, Dorotę Raben z Dorota Raben Consulting czy Bartosza Jacynę i Łukasza Musialskiego z Logisys. Dodatkowo organizatorzy proponują wszystkim uczestnikom interaktywną grę logistyczną - "Kupcy z Fleet Street", która została przygotowana specjalnie na potrzeby LogDays 2012. Gracze przeniosą się do XIX-wiecznego Imperium Brytyjskiego, kiedy do Anglii sprowadzano towary z całego świata. Klimat XIX-wiecznej Europy będzie towarzyszył warsztatom przez cały czas, ponieważ impreza odbędzie się w Pałacu Łochów. Jest to pięknie położony zespół pałacowo-parkowy, odrestaurowany i zaadaptowany na obiekt konferencyjno-wypoczynkowy. Obiekt znajduje się zaledwie godzinę drogi od Warszawy, położony jest na uboczu, z dala od codziennego nawału obowiązków. Bliskość Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego i bezpośredni dostęp do rzeki Liwiec będą sprzyjać twórczej pracy i relaksowi. Tutaj, w otoczeniu korzystnym dla efektywnej nauki, jak i wypoczynkowi i integracji, spotka się maju grono specjalistów z branży.

Więcej informacji i rejestracja: http://www.logdays.pl/

Kontakt w sprawie współpracy merytorycznej i sponsorskiej:
Project Manager
Dominika Kuczyńska
gsm + 48 607 563 894

Koordynator Sprzedaży i Marketingu
Marta Szmytkowska
gsm + 48 607 550 865

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Dwie spółki z Grupy PKP CARGO wystąpiły o dofinansowanie projektów intermodalnych ze środków unijnych. Przedmiotem...

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj