logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Targi Outsourcingu - Innowacje dla Twojego biznesu

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2015-10-14

Data zakończenia: 2015-10-15

Miejsce konferencji: Warszawa, Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Organizator: Reinhold Expo Sp. z o.o.

 

Targi "Outsourcing - Innowacje dla Twojego biznesu" to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

Targi Outsourcingu mają nie tylko charakter wystawienniczy, ale i edukacyjny oraz biznesowy. III edycja będzie obfitować w liczne seminaria i wydarzenia towarzyszące oraz sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej. W trakcie trwania wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu.

Targi "Outsourcing - Innowacje dla Twojego biznesu" to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, a także jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. W jednym miejscu zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu. Merytorycznym celem Targów Outsourcingu jest dostarczenie specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży. Wydarzenie to jest także doskonałym miejscem do spotkania się z liderami sektora usług zewnętrznych, a także platformą do wymiany doświadczeń i pozyskania kontaktów biznesowych. Liczne wydarzenia towarzyszące sprzyjać będą podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą.

Wystawcy to najważniejsi przedstawiciele branży outsourcingu, oferujący usługi w 12 sektorach:
1. HR
2. Wsparcie sprzedaży
3. IT
4. Marketing
5. TSL/Usługi kurierskie
6. CFM
7. BPO
8. Księgowość/Rachunkowość
9. Doradztwo/Konsulting
10. Call Center
11. Zarządzanie nieruchomościami
12. Biuro

Odwiedzającymi są przedstawiciele firm, które poszukują oferowanych przez wystawców rozwiązań przyczyniających się do zoptymalizowania kosztów.
Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne zmiany, które z pewnością wpłyną na jeszcze większy sukces targów. Będzie to nowoczesna aranżacja dwóch rodzajów stoisk, kompleksowo zabudowanych w klasie Premium, co znacznie ułatwi komunikację wystawców z odwiedzającymi. Śniadanie networkingowe dedykowane branży outsourcingu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. W strefie networkingowej specjalnie przeznaczonej do Business Speed Dating przeprowadzisz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W celu trafniejszego dotarcia do odpowiednich kontrahentów oddana zostanie do użytku platforma do umawiania spotkań (matchmaker).

Ponadto podczas pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu! Nagrodzone zostaną firmy, które wybitnie wyróżniają się w dwóch kategoriach:
- Innowacja Roku,
- Objawienie Roku.

Warto podkreślić, że poza nominowanymi do nagród, uczestnikami przedsięwzięcia będą przedstawiciele mediów, inwestorzy oraz anioły biznesu.
Kto okaże się zwycięzcą i otrzyma statuetkę? Przekonaj się sam!

Spotkajmy się w dniach 14-15 października 2015 roku w EXPO XXI, Hala nr 4, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, w Warszawie.

Więcej informacji oraz bilety wstępu znajdą Państwo na: www.outsourcingtargi.pl oraz na profilu na Facebook'u.

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowy taryfikator kar dla przewoźników już od września

Nowy taryfikator kar dla przewoźników już od września

Aż 12 tysięcy PLN kary maksymalnej może zapłacić przewoźnik drogowy w przypadku naruszenia wybranych regulacji...

Uwaga na kontrolę trzeźwości za granicą - wynik badania może…

Uwaga na kontrolę trzeźwości za granicą - wynik badania może być wyższy niż w Polsce

Większość lata już za nami, ale jeszcze wielu z nas wakacyjne wojaże ma wciąż przed...

Powstaje pierwszy z czterech nowych magazynów w Gdyni

Powstaje pierwszy z czterech nowych magazynów w Gdyni

Realizując strategię rozwoju Portu Gdynia do roku 2030, Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., 31 lipca...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj