logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Targi Outsourcingu - Innowacje dla Twojego biznesu

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2015-10-14

Data zakończenia: 2015-10-15

Miejsce konferencji: Warszawa, Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Organizator: Reinhold Expo Sp. z o.o.

 

Targi "Outsourcing - Innowacje dla Twojego biznesu" to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

Targi Outsourcingu mają nie tylko charakter wystawienniczy, ale i edukacyjny oraz biznesowy. III edycja będzie obfitować w liczne seminaria i wydarzenia towarzyszące oraz sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej. W trakcie trwania wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu.

Targi "Outsourcing - Innowacje dla Twojego biznesu" to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, a także jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. W jednym miejscu zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu. Merytorycznym celem Targów Outsourcingu jest dostarczenie specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży. Wydarzenie to jest także doskonałym miejscem do spotkania się z liderami sektora usług zewnętrznych, a także platformą do wymiany doświadczeń i pozyskania kontaktów biznesowych. Liczne wydarzenia towarzyszące sprzyjać będą podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą.

Wystawcy to najważniejsi przedstawiciele branży outsourcingu, oferujący usługi w 12 sektorach:
1. HR
2. Wsparcie sprzedaży
3. IT
4. Marketing
5. TSL/Usługi kurierskie
6. CFM
7. BPO
8. Księgowość/Rachunkowość
9. Doradztwo/Konsulting
10. Call Center
11. Zarządzanie nieruchomościami
12. Biuro

Odwiedzającymi są przedstawiciele firm, które poszukują oferowanych przez wystawców rozwiązań przyczyniających się do zoptymalizowania kosztów.
Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne zmiany, które z pewnością wpłyną na jeszcze większy sukces targów. Będzie to nowoczesna aranżacja dwóch rodzajów stoisk, kompleksowo zabudowanych w klasie Premium, co znacznie ułatwi komunikację wystawców z odwiedzającymi. Śniadanie networkingowe dedykowane branży outsourcingu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. W strefie networkingowej specjalnie przeznaczonej do Business Speed Dating przeprowadzisz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W celu trafniejszego dotarcia do odpowiednich kontrahentów oddana zostanie do użytku platforma do umawiania spotkań (matchmaker).

Ponadto podczas pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu! Nagrodzone zostaną firmy, które wybitnie wyróżniają się w dwóch kategoriach:
- Innowacja Roku,
- Objawienie Roku.

Warto podkreślić, że poza nominowanymi do nagród, uczestnikami przedsięwzięcia będą przedstawiciele mediów, inwestorzy oraz anioły biznesu.
Kto okaże się zwycięzcą i otrzyma statuetkę? Przekonaj się sam!

Spotkajmy się w dniach 14-15 października 2015 roku w EXPO XXI, Hala nr 4, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, w Warszawie.

Więcej informacji oraz bilety wstępu znajdą Państwo na: www.outsourcingtargi.pl oraz na profilu na Facebook'u.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford…

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford

Ebrex Polska przedłużyła umowę do 2024 roku na zarządzanie działaniami związanymi ze składowaniem części zamiennych...

Standardy GS1 w wojsku

Standardy GS1 w wojsku

30 listopada 2018 roku z upoważnienia Ministra Obrony Narodowej szef Zarządu Logistyki P4 płk dr...

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser, globalny operator logistyczny, uruchomił bezpośrednie połączenie z podłódzkiego Strykowa do Holandii. Dzięki temu przesyłki...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj