logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Synergy Days 2017

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-06-20

Data zakończenia: 2017-06-22

Miejsce konferencji: Chorzów; Wrocław

Organizator: Synergy Poland Sp. z o.o.

Synergy Days to ogólnopolskie forum wymiany informacji pomiędzy kadrą decyzyjną przedsiębiorstw, a dostawcami rozwiązań informatycznych. Wydarzenie gromadzi kilkuset menadżerów z terenu całej Polski, którzy planują inwestycje w nowoczesne systemy IT.

Edycja 2017 zorganizowana będzie pod hasłem: Systemy IT w Polsce - jak wybierać?
Ideą tegorocznego wydarzenia jest wskazanie przedsiębiorstwom kierunków informatyzacji oraz systemów IT, które spełniają założenia nowoczesnej organizacji w myśl koncepcji Przemysłu 4.0.

W trakcie Synergy Days 2017 odbędzie się:
- Międzynarodowa debata Przemysł 4.0, w trakcie której zostanie omówiony stan informatyzacji polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w odniesieniu do koncepcji Przemysłu 4.0. W dyskusji wezmą udział producenci zaawansowanych rozwiązań IT z Finlandii, Włoch, Niemiec, Czech oraz z Polski.
- Debata Logistyka 4.0 - inteligentna fabryka XXI wieku. Dyskusja z udziałem dostawców oraz przedsiębiorców na temat wykorzystania najnowszych trendów i technologii w logistyce wewnętrznej m.in. IoT, Augmented Reality.
- Cykl indywidualnych konsultacji z analitykami BPC Group. Przedsiębiorstwa borykające się z problemami wyboru zaawansowanych systemów IT, będą mogły uzyskać informacje na temat dostępnych na rynku rozwiązań IT i specjalizacji dostawców oraz wskazówki dotyczące opracowania zapytania ofertowego.
- Premiera publikacji książkowej "Systemy IT w Polsce - jak wybierać?" skierowanej na rynek przedsiębiorstw sektora MSP. Publikacja zawierać będzie opis 100 rozwiązań IT wspierających zarządzanie m.in. w obszarze całego przedsiębiorstwa, produkcji, logistyki i magazynu. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się również jak przygotować zapytanie ofertowe oraz wybierać rozwiązanie optymalnie dostosowane do potrzeb firmy.
- Prezentacja kilkudziesięciu systemów informatycznych, które wspierają kierowanie najważniejszymi obszarami merytorycznymi w organizacji, takimi jak: zarządzanie całym przedsiębiorstwem, produkcja, logistyka i magazyn, analityka zarządcza


Dzień I – Chorzów, 20 czerwca 2017 r.

Blok I - Systemy IT dla MSP »
Blok II - Systemy IT dla Produkcji »
Blok III - Systemy BI oraz Workflow »
 

Dzień II – Wrocław, 22 czerwca 2017 r.

Blok I (Międzynarodowy) - Systemy IT dla Produkcji »
Blok II - Systemy IT dla Logistyki i Magazynu »

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www forum.Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dynamiczny start 2018 r. w ESA logistika - nowy magazyn…

Dynamiczny start 2018 r. w ESA logistika - nowy magazyn w Poznaniu

ESA logistika, operator logistyczny będący częścią Grupy Hitachi System Transport, odpowiadając na potrzeby swych klientów...

GEFCO przejmuje GLT i wzmacnia obecność na trasie Europa-Maroko

GEFCO przejmuje GLT i wzmacnia obecność na trasie Europa-Maroko

GEFCO ogłasza przejęcie hiszpańskiej firmy GLT specjalizującej się w usługach transportowych na trasie Europa-Maroko. Akwizycja...

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w…

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj