logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

CIJ Awards Poland 2017

Rodzaj wydarzenia: impreza logistyczna

Data rozpoczęcia: 2017-11-09

Data zakończenia: 2017-11-09

Miejsce konferencji: Warszawa, Airport Hotel Okęcie

Organizator: CIJ Europe; powermeetings.eu

Dołącz do nas podczas CIJ Awards Poland 2017 - w procesie nominacji, wyboru zwycięskich projektów oraz podczas Gali wręczenia nagród. CIJ Europe oraz powermeetings.eu będą gospodarzami 16 edycji konkursu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 9 listopada 2017 r. w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie.

 

 

 

Gala CIJ Awards Poland 2017 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości - zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której co roku spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje, a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale także całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

What keeps us going is goals.
Naszym celem jest wspieranie biznesu i działań naszych partnerów, klientów oraz uczestników naszych wydarzeń. Zdobywając nagrodę podczas CIJ Awards stajesz się wyjątkowy i masz okazję podzielić się swoim sukcesem z innymi graczami na rynku - zarówno w Polsce, w Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych - wszędzie tam, gdzie aktywnie działa CIJ Europe.
Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2017 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach.
Zwycięskie projekty w każdej kategorii będą cieszyć się nominacją do Best of Best HOF Awards 2018. Konkurs ten, odbywający się w kwietniu 2018 roku w Pradze w Czechach, stanowi podsumowanie CIJ Awards 2017, a nominowanych w nim będzie łącznie po 10 zwycięskich projektów z 10 krajów, w 37 kategoriach.

Success is about what you inspire others to do!
Od 2002 roku inspirujemy Państwa do tworzenia sieci kontaktów oraz do świętowania z nami, poprzez rywalizację i zdobywanie nagród oraz dzielenie się efektami swojej ciężkiej pracy i sukcesami, z innymi graczami na rynku. Gala CIJ Awards to idealne miejsce na spotkanie z partnerami biznesowymi, kolegami i przyjaciółmi z branży.
Nasza inspiracja i chęć do doskonalenia pochodzi od Państwa - naszej społeczności biznesowej - dostosowujemy się do Waszych zmieniających się oczekiwań i wymagań! Z dużym uznaniem i zainteresowaniem z Państwa strony spotkał się zaktualizowany program i struktura wydarzenia - zarówno proces, regulamin, jak i samo wydarzenie. Wśród udoskonaleń znajdą Państwo ulepszoną i poszerzoną listę kategorii, piękną statuetkę oraz proces wyboru zwycięzców otwarty dla wszystkich przedstawicieli rynku!

Action is the foundation of all success!
16 edycja CIJ Awards Poland 2017 odbędzie się 9 listopada 2017 r. w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie. Podczas Gali stworzymy Państwu możliwość spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych - od funduszy, inwestorów i deweloperów, po szerokie grono dostawców usług, rozwiązań i produktów. Wieczór będzie znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów, odświeżenia tych istniejących, do świętowania ze zwycięzcami oraz do doskonałej zabawy.
Zapewnimy Państwu wyjątkową oprawę wieczoru: kolację w formie bufetu, napoje, muzykę na żywo i, aby wesprzeć Państwa aktywność networkingową, zorganizujemy speed dating - zabawę sprzyjającą wymianie wizytówek, a dla najbardziej aktywnego jej uczestnika - wygraną w postaci szampana Dom Perignon.

Zaznacz w kalendarzu harmonogram CIJ Awards Poland 2017:
- już dziś zarezerwuj swoje miejsce / swój stolik
- już dziś zostań członkiem Online Jury Voting Committee
- już dziś zostań sponsorem CIJ Awards Poland 2017
- nominuj swoją firmę, projekt, zespół oraz lidera - rejestracja nominacji rozpoczyna się 1 września 2017 r. i będzie możliwa do 27 października 2017 r.
- głosuj na zwycięską firmę, projekt, zespół i menedżera - głosowanie rozpoczyna się 27 października 2017 r. i potrwa do 3 listopada 2017 r.
- dołącz do nas podczas wielkiej Gali CIJ Awards Polska 2017 - 9 listopada 2017 r.


Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć pod adresem: http://awards.cijeurope.com/pl

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w…

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie...

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz…

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz rozwoju logistyki

Dwie z największych spółek Skarbu Państwa: PKP S.A. i Poczta Polska S.A. podpisały list intencyjny...

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj