logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

XIII Forum Studentów Transportu i Logistyki "TransLogistics"

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-12-07

Data zakończenia: 2017-12-08

Miejsce konferencji: Wrocław, Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, budynek D20

Organizator: Koło Naukowe Logistics, działające przy Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej


 

Koło Naukowe Logistics, działające przy Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej zaprasza studentów Transportu, Logistyki oraz kierunków pokrewnych na XIII Forum Studentów Transportu i Logistyki "TransLogistics".

Jest to konferencja naukowa organizowana przez studentów. Każdego roku, w grudniu uczestniczy w niej kilkuset studentów z renomowanych uczelni technicznych i ekonomicznych z całej Polski, a także kilkunastu przedstawicieli firm z branży TSL. W tym roku organizowana jest już trzynasta edycja.

Celem konferencji jest:
- zdobywanie know-how z zakresu transportu, spedycji, logistyki,
- umożliwienie spotkania i nawiązania kontaktów pomiędzy studentami, a przedstawicielami firm i przedsiębiorstw z branży TSL,
- wymiana doświadczeń i spostrzeżeń miedzy studentami logistyki i transportu,
- promocja Dolnego Śląska jako silnego ośrodka transportowo-logistycznego,
- nawiązywanie nowych kontaktów oraz kontynuacja współpracy z kołami naukowymi, pracownikami naukowymi i przedstawicielami branży.

Forum "TransLogistics" odbędzie się w dniach 7 i 8 grudnia 2017 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (budynek D20).

Jesteśmy przekonani, iż udział w TransLogistics umożliwia nie tylko wymianę wiedzy i doświadczeń, zaprezentowanie się na forum publicznym czy nawiązanie kontaktów ze studentami o podobnych zainteresowaniach, ale także zdobycie ciekawej pracy lub praktyki dzięki bezpośredniemu kontaktowi z przedstawicielami firm.
Ponadto po raz kolejny organizowany jest KONKURS na najlepszą pracę zgodnie z regulaminem. Treść referatów wygłoszonych podczas konferencji oraz te, które nie zakwalifikują się do II etapu lecz spełnią wymogi, zostaną wydane w wersji książkowej jako oficjalna publikacja w czasopiśmie Journal of TransLogistics.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.translogistics.pl 

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj