logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

CIJ Awards Poland 2018

Rodzaj wydarzenia: impreza logistyczna

Data rozpoczęcia: 2018-11-06

Data zakończenia: 2018-11-06

Miejsce konferencji: Warszawa, Airport Hotel Okęcie

Organizator: CIJ Europe; powermeetings.eu

Dołącz do nas podczas CIJ Awards Poland 2018 - w procesie nominacji, wyboru zwycięskich projektów oraz podczas Gali wręczenia nagród. CIJ Europe oraz powermeetings.eu będą gospodarzami 17 edycji konkursu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 6 listopada 2018 r. w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie.

Gala CIJ Awards Poland 2018 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości - zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której co roku spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje, a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale także całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

Celem organizatorów jest wspieranie biznesu i działań partnerów, klientów oraz uczestników tych wydarzeń. Zdobywając nagrodę podczas CIJ Awards stajesz się wyjątkowy i masz okazję podzielić się swoim sukcesem z innymi graczami na rynku - zarówno w Polsce, w Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych - wszędzie tam, gdzie aktywnie działa CIJ Europe.
Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2018 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach.

Zwycięskie projekty w każdej kategorii będą cieszyć się nominacją do Best of Best HOF Awards 2019. Konkurs ten, odbywający się w kwietniu 2019 roku w Pradze w Czechach stanowi podsumowanie CIJ Awards 2018, a nominowanych w nim będzie łącznie po 10 zwycięskich projektów z 10 krajów, w 37 kategoriach.

17 edycja CIJ Awards Poland 2018 odbędzie się 6 listopada 2018 r. w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie. Podczas Gali będą Państwo mieli możliwość spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych - od funduszy, inwestorów i deweloperów, po szerokie grono dostawców usług, rozwiązań i produktów. Wieczór będzie znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów, odświeżenia tych istniejących, do świętowania ze zwycięzcami oraz do doskonałej zabawy.

Zaznacz w kalendarzu harmonogram CIJ Awards Poland 2018:
- już dziś zarezerwuj swoje miejsce / swój stolik
- już dziś zostań członkiem Online Jury Voting Committee
- już dziś zostań sponsorem CIJ Awards Poland 2018
- nominuj swoją firmę, projekt, zespół oraz lidera - rejestracja nominacji rozpoczyna się 1 września 2018 r. i będzie możliwa do 17 października 2018 r.
- głosuj na zwycięską firmę, projekt, zespół i menedżera - głosowanie rozpoczyna się 22 października 2018 r. i potrwa do 29 października 2018 r.
- dołącz do nas podczas wielkiej Gali CIJ Awards Polska 2018 - 6 listopada 2018 r.Szczegóły można znaleźć na stronie www wydarzenia.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy....

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności…

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności powyżej 800 kg

Pocztowcy z Poznania testują jeden z najnowocześniejszych samochodów elektrycznych o ładowności powyżej 800 kg. Testy...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół życzy Redakcja portalu www.logistyka.net.pl  

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj