logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

PROCON/POLZAK 2018

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2018-10-22

Data zakończenia: 2018-10-23

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79

Organizator: OptiBuy; Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML)

Dla niektórych - to piąta, dla innych już piętnasta edycja konferencji. Wydarzenia, które kontynuuje 10-letnią tradycję konferencji POLZAK. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, PROCON/POLZAK stał się kluczowym wydarzeniem wpisywanym do kalendarzy przez praktyków zakupowych.

Konferencja przekroczyła już granicę 400 uczestników, tym samym utrzymując tytuł największej konferencji zakupowej w Polsce. W tym roku, organizatorzy planują przyjąć 500 gości, zachowując dotychczasowy charakter wydarzenia - platformy wymiany wiedzy branżowej, najlepszych praktyk z zakresu zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw oraz innowacyjnych rozwiązań.

Okrągły jubileusz uświetnią najlepsi prelegenci poprzednich edycji wydarzenia. Bezspornie jednak, gwiazdą programu będzie ikona współczesnych zakupów - dr Peter Kraljič. Twórca spopularyzowanej macierzy, która nieustannie od 35 lat jest wykorzystywana w działach zakupów na całym świecie.

PROCURE VALUE - NOT COSTS
W ubiegłym roku, prelegenci i uczestnicy skoncentrowali się na koncepcji Zakupy 4.0. W październiku 2018 r. tematem przewodnim będzie hasło: Procure value - not costs. Wiele mówi się o zmianie roli zakupów w organizacjach - z funkcji polegającej stricte na cięciu kosztów do funkcji kreatora wartości.

Celem konferencji będzie pokazanie jak przeprowadzić transformację działu zakupów, budować jego pozycję w oczach klienta wewnętrznego, tworzyć przewagę konkurencyjną oraz jak mierzyć się z postępującą automatyzacją procesów do tej pory wykonywanych przez ludzi.
PROCON/POLZAK stanowi kompendium wiedzy specjalistycznej na temat trendów rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i inspirujących case studies. Jednocześnie tworzy platformę networkingową dla wszystkich przedstawicieli branży zakupowej.

Wzorem lat ubiegłych, program PROCON/POLZAK 2018 będzie podzielony na równoległe bloki tematyczne.
- Zarządzanie talentem,
- Zakupy produkcyjne (direct),
- Zakupy pośrednie (indirect),
- Zakupy inwestycyjne (CAPEX),
- Procesy i narzędzia,
- Zarządzanie ryzykiem,
- e-Procurement,
- Panele dyskusyjne i stoliki tematyczne.

Stoliki tematyczne - małe grupy dyskusyjne, które po raz pierwszy pojawiły się na konferencji w ubiegłym roku - powrócą w ulepszonej formie. Ich charakter pozwala na swobodną, moderowaną dyskusję w gronie praktyków i ekspertów.

Więcej informacji: www.konferencja-proconpolzak.pl

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy....

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności…

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności powyżej 800 kg

Pocztowcy z Poznania testują jeden z najnowocześniejszych samochodów elektrycznych o ładowności powyżej 800 kg. Testy...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół życzy Redakcja portalu www.logistyka.net.pl  

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj