logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Kongres Supply Chain 2019

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-06-11

Data zakończenia: 2019-06-11

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Airport Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24

Organizator: Forum Media Polska Sp. z o.o.

Po dziesięciu latach i dziesięciu edycjach jednego z największych wydarzeń dla praktyków logistyki - Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse - redakcja dwumiesięczników "Nowoczesny Magazyn" i "Logistyka a Jakość" do branżowych kalendarzy dopisuje kolejne wydarzenie - Kongres Supply Chain.


11 czerwca br. w Warszawie zarządzający łańcuchami dostaw będą mieli okazję poszerzyć horyzonty i zanurzyć się w tematy dotykające obszaru ich pracy z nieco innej strony. Ogrom interesujących zagadnień znacznie wykracza poza logistykę magazynową, a ich liczba nie mieści się już w dwóch dniach kongresu Modern Warehouse. Nie chcąc jednak rezygnować z możliwości dzielenia się wiedzą i podejmowania wspólnych dyskusji nad rytmem i przyszłością także innych elementów łańcucha dostaw, organizatorzy proponują Kongres Supply Chain z gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli wyjątkową okazję do wysłuchania inspirujących wystąpień, przeanalizowania nieszablonowych case studies, wzięcia udziału w angażujących dyskusjach, intensywnego networkingu, a także przeglądu najciekawszych produktów i usług.

Pierwsza edycja Kongresu Supply Chain to dwa bloki merytoryczne. Pierwszy z nich poświęcony zostanie budowaniu przewagi konkurencyjnej dzięki właściwie skomponowanemu łańcuchowi dostaw, drugi natomiast odpowie na pytanie, jak radzić sobie z zagrożeniami w realnym i wirtualnym łańcuchu dostaw. Nowe wydarzenie to także nowa forma spotkania - sesja Supply Chain Date to godzinna dyskusja, podczas której uczestnicy pod okiem moderatorów będą mogli wymienić się doświadczeniem i wiedzą na jeden z siedmiu tematów.

Jeśli jesteś dyrektorem lub menedżerem łańcucha dostaw/logistyki, odpowiadasz za procesy planowania, dystrybucji i zaopatrzenia, zajmujesz się nowymi projektami w obszarze łańcucha dostaw i zarządzasz zespołem - Kongres Supply Chain jest dla Ciebie.

Więcej informacji i program wydarzenia na stronie www.supply-chain.pl.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa działka SEGRO we Wrocławiu

Nowa działka SEGRO we Wrocławiu

Firma SEGRO, deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, nabyła działkę o powierzchni ponad 17...

Poczta Polska chce wyremontować w tym roku ponad 60 zabytkowych…

Poczta Polska chce wyremontować w tym roku ponad 60 zabytkowych nieruchomości

Poczta Polska planuje przeznaczyć w tym roku ponad 40% tegorocznego budżetu remontowego na modernizacje zabytkowych...

Kuehne + Nagel uruchamia nową platformę cyfrową do obsługi transportu…

Kuehne + Nagel uruchamia nową platformę cyfrową do obsługi transportu drogowego w regionie Azji i Pacyfiku

Kuehne + Nagel rozszerza swój pakiet usług online, uruchamiając platformę cyfrową wykorzystującą technologię sztucznej inteligencji....

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj