logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Cross-border czyli jak sprzedawać za granicę

Rodzaj wydarzenia: webinarium

Data rozpoczęcia: 2019-10-17

Data zakończenia: 2019-10-21

Miejsce konferencji: Internet

Organizator: Eurohermes

Chcesz rozpocząć ekspansję zagraniczną? A może szukasz rozwiązań, aby zwiększyć swoją sprzedaż na rynkach zagranicznych? Prelegenci konferencji online "Cross-border czyli jak sprzedawać za granicę" wskażą Ci, jak z sukcesem prowadzić sprzedaż zagraniczną za pośrednictwem popularnych marketplace'ów, jakie nowe technologie napędzają e-handel oraz jakie nowości czekają Nas w świecie e-commerce w 2019 roku.

Akademia Cross-Border to pierwszy projekt edukacyjny w Polsce, którego ideą jest kształcenie początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców w zakresie internetowej sprzedaży transgranicznej. Event jest dedykowany menedżerom e-commerce, producentom i właścicielom marek oraz sklepom internetowym.

Podczas konferencji online poznasz praktyczne porady z różnych dziedzin sprzedaży międzynarodowej: logistyka, podatki, strategia działań na lokalnych rynkach, ochrona prawna znaków towarowych, narzędzia marketingowe na lokalnych rynkach, rozwiązania IT dla marketplace'ów i inne. Ta cała wiedza będzie dostępna dla Ciebie za pośrednictwem platformy online nawet do 12 miesięcy od dnia konferencji!

Agenda konferencji online przewiduje dwa dni intensywnych prelekcji oraz jeden dzień warsztatowy w postaci wywiadu z Prelegentami, których podstawą będą pytania uczestników. Pierwszy dzień to sesja dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero planują zagraniczny podbój, a drugi - dla doświadczonych, którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w e-commerce i chcą skalować swój biznes.

Konferencja online odbędzie się w dniach 17-18 października - prelekcje według agendy wydarzenia -  oraz 21 października - wywiad z wybranymi Prelegentami.

W rozpoczęciu sprzedaży zagranicznej, jak i skalowaniu Waszych biznesów, wspomogą Was w postaci wartościowych prelekcji m.in.: Dmitrij Kirilovskij - założyciel Sales Hub, przedsiębiorca i trener biznesu z bogatym doświadczeniem w sprzedaży na Amazon; Mikołaj Lech - prawnik z wieloletnim doświadczeniem i właściciel Kancelarii Patentowej Lech; Kinga Gawrońska - założycielka firmy Makinta, która sukcesywnie wspomaga przedsiębiorców w optymalizacji ofert sprzedażowych na Amazon; Thomas Bloch - założyciel Parcel4You, firmy, która dostarcza innowacyjne rozwiązania logistyczne dla e-commerce, i wielu innych polskich oraz zagranicznych Prelegentów.

Aby dołączyć do Akademii Cross-Border zarejestruj się bezpłatnie na www.cross-border.edu.pl.
 

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Geis PL w nowej lokalizacji Grodzisk Mazowiecki

Geis PL w nowej lokalizacji Grodzisk Mazowiecki

Grupa Geis modernizuje i przenosi terminale dystrybucyjne w Bydgoszczy i Szczecinie, a w czwartym kwartale...

DSV finalizuje przejęcie Panalpiny

DSV finalizuje przejęcie Panalpiny

Wszystkie warunki i wymagania niezbędne do zamknięcia transakcji zostały spełnione. W ślad za ogłoszonym porozumieniem...

Awans Polki w Grupie JF Hillebrand i wzmocnienie pozycji w…

Awans Polki w Grupie JF Hillebrand i wzmocnienie pozycji w regionie wschodnim

Grupa JF Hillebrand, światowy operator logistyczny, specjalizujący się w obsłudze rynku alkoholi i napojów, stawia...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj