logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

WYDAWCA            PARTNER PORTALU

A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ECD - praca licencjacka

ECD - praca licencjacka 10 lata 7 miesiąc temu #1032

• momoopole
  • momoopole Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam
jestem studentem II roku zarządzania ze spec LOGISTYKA i zacząłem pisać a raczej mam zamiar zacząć pisać PRACĘ LICENCJACKĄ temat: EUROPEJSKIE CENTRA LOGISTYCZNE - ELEMENT ŁAŃCUCHA LOGISTYCZNEGO i w związku z tym poszukuje jakieś literatury, prezentacji, artykułów itp ogólnie mówiąc wszystkiego przydatnego
z góry dziękuje za odp :)
moje GG: 6752572 i e-meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. (w razie czego)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:ECD - praca licencjacka 10 lata 7 miesiąc temu #1035

• Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: 144
Witam,

przede wszystkim proszę nie dublować wątków na forach. Netetykieta wyraźnie tego zabrania.

Mogę polecić następujące ksiażki:

- Ireneusz Fechner, Centra logistyczne. Cel - realizacja - przyszłość, wyd. w Poznaniu w 2004 r.;
- Centra logistyczne w Polsce. I Ogólnopolska Konferencja. Wrocław 20.04.2001., wyd. we Wrocławiu w 2001 r.;
- Centra logistyczne w Wielkopolsce. Konferencja Naukowo-Techniczna, Poznań, 21 marca 2003 r., wyd. w Poznaniu w 2003 r.;
- Logistyka. Perspektywy u progu Wspólnej Europy. Materiały II Konferencji Naukowej "Nowoczesne Tendencje w Logistyce"., wyd. w Bielsku-Białej w 2004 r.
- Najlepsze praktyki w logistyce. Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2006. Materiały konferencyjne. Poznań, 10-12 maja 2006., wyd. w Poznaniu w 2006 r.
- Rola centrów logistycznych w rozwoju gospodarczym i przestrzennym kraju, red. T. Markowski, wyd. w Warszawie w 2006 r.
- Studia nad transportem i logistyką, red. D. Rucińska, wyd. w Gdańsku w 2003 r.
- Ireneusz Fechner, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Poznań 2007
- Maciej Mindur [red.], Logistyka. Infrastruktura techniczna na świecie. Zarys teorii i praktyki, Radom 2008

Warto też zajrzeć do: "Logistyka w Polsce - Raport 2007", wyd. w Poznaniu w 2008 r. oraz do czasopisma "Logistyka".

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.127 s.

Z ostatniej chwili

• 1
  • 2
  • 3

Koleje Dolnośląskie pojadą do Pragi

Koleje Dolnośląskie pojadą do Pragi

Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy 9 grudnia 2019 r. uruchomione zostanie bezpośrednie...

Poczta Polska wybrała auta elektryczne

Poczta Polska wybrała auta elektryczne

Pracownicy Poczty Polskiej będą wkrótce doręczać paczki przy pomocy Nissanów e-NV200, elektrycznych samochodów dostawczych, które...

Unia Europejska nie przygotuje przedsiębiorców na brexit

Unia Europejska nie przygotuje przedsiębiorców na brexit

138 milionów funtów będzie kosztować kampania informacyjna, która ma pomóc między innymi przedsiębiorcom przygotować się...

Ogłoszenia

Statystyki forum

• Łącznie użytkowników: 15.1k
  • Najnowszy użytkownik: Pawel74
  • Łącznie postów: 8454
  • Łącznie wątków: 3195
  • Łącznie Sekcji: 2
  • Łącznie Kategorii: 12
  • Otwartych Dzisiaj: 0
  • Otwartych Wczoraj: 1
  • Odpowiedzi Dzisiaj: 0
  • Odpowiedzi Wczoraj: 0