logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

WYDAWCA            PARTNER PORTALU

A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca kierownika magazuny

Praca kierownika magazuny 1 miesiąc 15 godzin temu #9260

• Nicramr
  • Nicramr Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Cześć,
ukończyłem logistykę na politechnice, teraz kończę magisterkę na SGH w Warszawie na kierunku zarządzanie specjalizacja transport i logistyka. Pracuję w dziale transportu w średniej wielkości firmie produkcyjnej zatrudniającej około 100 osób. Dość dobrze znam program ERP, który jest używany w firmie. Kilka dni temu wypowiedzenie złożył kierownik magazynu i szef zaproponował mi jego stanowisko. Z jednej strony jest to awans, tylko czy później można awansować wyżej z kierownika magazynu i jakie kompetencje mogę tam zdobyć? Na pewno nauczę się kierować podległym mi zespołem, co w przyszłości może mi się przydać, tylko nie wiem jaka może być dalsza ścieżka kariery. Po zakończeniu studiów magisterskich planowałem skończyć studia podyplomowe z obsługi SAP na Akademii Leona Kuźmińskiego, ale chyba gdybym przyjął tą propozycję to musiał bym z tego zrezygnować bo w tej firmie nikt nie wdroży SAP. Ewentualnie musiał bym tutaj zdobyć doświadczenie i później iść do innej firmy korzystającej z tego oprogramowania. Dodam na koniec, że znam język angielskim w stopniu zaawansowania b2+/C1 i ciągle staram się nad nim pracować. Proszę was o opinie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praca kierownika magazuny 2 tygodni 6 dni temu #9279

• Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 154
  • Oklaski: 139
Witam,

wydaje mi się, że osobom postronnym, które nie znają Pana sytuacji w firmie, predyspozycji, uwarunkowań itd. trudno udzielać porad na tak zadane pytanie. Osobiście myślę, że warto przyjąć taką propozycję, bo taka praca ciekawie wzbogaci Pana CV i pozwoli nabrać wielu cennych doświadczeń. Być może warto po prostu zapytać szefa o Pana dalszą ścieżkę kariery w tej firmie?

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.113 s.

Z ostatniej chwili

• 1
  • 2
  • 3

Portowy elektryk od Solarisa

Portowy elektryk od Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. posiada duże doświadczenie w produkcji autobusów specjalistycznych. W swym...

Agility Logistics wprowadza serwis on-board courier

Agility Logistics wprowadza serwis on-board courier

Agility Logistics, polski oddział Agility, globalnego dostawcy zintegrowanych rozwiązań logistycznych, wzmacnia ofertę usług lotniczych. Operator,...

Kolejny rekordowy kontrakt dla MAN

Kolejny rekordowy kontrakt dla MAN

10 października 2018 r. spółka MAN Trucks & Bus Polska podpisała kontrakt z firmą Mercus-Bus...

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

Statystyki forum

• Łącznie użytkowników: 14.83k
  • Najnowszy użytkownik: Rzvkv
  • Łącznie postów: 8091
  • Łącznie wątków: 3041
  • Łącznie Sekcji: 2
  • Łącznie Kategorii: 12
  • Otwartych Dzisiaj: 0
  • Otwartych Wczoraj: 1
  • Odpowiedzi Dzisiaj: 0