logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

WYDAWCA            PARTNER PORTALU

A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Student logistyki - doświadczenie, kursy

Student logistyki - doświadczenie, kursy 1 tydzień 10 godzin temu #9304

• achort2007
  • achort2007 Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam. Właśnie skończyłem licencjat z logistyki i teraz jestem na pierwszym roku magisterki. Nie mam tak naprawdę żadnego doświadczenia w logistyce jeśli chodzi o pracę i boję się, że będę miał po skończeniu studiów problem z podjęciem jakiejś pracy. Myślałem, aby pójść na jakieś praktyki, ale byłem na drugim roku na praktykach w firmie spedycyjnej i tylko "parzyłem kawę", więc uważam, że praktyki sensu nie mają. Czy ktoś mógłby mi pomóc, naprowadzić gdzie szukać pracy, aby przyjęto studenta, który chce złapać doświadczenie w branży i połączyć to z nauką na uczelni? Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym w przyszłości pracować przed komputerem. Najchętniej chciałbym ukończyć jakiś kurs programu logistycznego, tylko czy są jakieś programy, do których takie kursy są prowadzone? Jestem w stanie wydać sporo kasy na taki kurs, jeśli naprawdę się on opłaci i gdy pracodawca zobaczy w CV znajomość danego programu, to chętnie mnie przyjmie do pracy. Proszę o opinię, pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Student logistyki - doświadczenie, kursy 5 dni 8 godzin temu #9306

• Szofer
  • Szofer Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Kolego sam "SAP" organizuje otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu wykorzystania swoich produktów. Zajrzyj na ich stronę a na pewno znajdziesz tam więcej informacji.

Co do innych kursów są również kursy specjalistyczne, zawodowe np. specjalista ds. logistyki, specjalista ds. transportu itd. Są to kursy kilkudziesięciogodzinne ale o tych to pewnie już sam wiesz.
Wiele kursów o uściślonej logistycznie tematyce jest organizowane pod patronatem Instytutu Logistyki i Magazynowania.

polecam użyć opcji "szukaj" na tym forum....
www.logistyka.net.pl/forum-dyskusyjne/15...a-studenta-logistyki
"Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.133 s.

Z ostatniej chwili

• 1
  • 2
  • 3

Portowy elektryk od Solarisa

Portowy elektryk od Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. posiada duże doświadczenie w produkcji autobusów specjalistycznych. W swym...

Agility Logistics wprowadza serwis on-board courier

Agility Logistics wprowadza serwis on-board courier

Agility Logistics, polski oddział Agility, globalnego dostawcy zintegrowanych rozwiązań logistycznych, wzmacnia ofertę usług lotniczych. Operator,...

Kolejny rekordowy kontrakt dla MAN

Kolejny rekordowy kontrakt dla MAN

10 października 2018 r. spółka MAN Trucks & Bus Polska podpisała kontrakt z firmą Mercus-Bus...

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

Statystyki forum

• Łącznie użytkowników: 14.83k
  • Najnowszy użytkownik: Rzvkv
  • Łącznie postów: 8091
  • Łącznie wątków: 3041
  • Łącznie Sekcji: 2
  • Łącznie Kategorii: 12
  • Otwartych Dzisiaj: 0
  • Otwartych Wczoraj: 1
  • Odpowiedzi Dzisiaj: 0