logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

WYDAWCA            PARTNER PORTALU

A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca inżynierska- nowoczesne technologie magazyno

Praca inżynierska- nowoczesne technologie magazyno 2 tygodni 2 dni temu #9503

• kolfil455
  • kolfil455 Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witajcie. Piszę pracę inżynierską na temat "Wpływ nowoczesnych technologii magazynowych na transport na magazynie".
W pierwszym rozdziale chcę scharakteryzować transport na magazynie- jak jest realizowany, przy pomocy jakich urządzeń i systemach logistycznych. Do tego chcę wykorzystać książki z katalogu na stronie- Poradnik Magazynowania Z. Dudzińskiego; Usługi logistyczne W. Rydzkowskiego; Podstawy zarządzania magazynem w przykładach M. Gubała i J. Popielas; Organizacja i monitorowanie procesów magazynowych S. Krzyżniaka A. Niemczyka J. Majewskiego P. Andrzejczyka; Ekonomika Logistyki J. Figurskiego
W drugim rozdziale Metodyka Badawcza- Sposób pozyskiwania wiedzy, Analiza SWOT i ankieta badawcza. Czy coś możecie mi w tym rozdziale podpowiedzieć jakąś literaturę która przybliży mi Analizę SWOT oraz jakie to mają być pytania odnośnie wykorzystania sprzętu?
W trzecim rozdziale Prezentacja nowoczesnych technologii magazynowych oraz realizacja transportu w magazynie( rysunek z opisem, przenośniki, suwnice itp
W czwartym rozdziale praktyczne rozwinięcie rozdziału drugiego
Wszystko to ma być oparte o wybrany przeze mnie magazyn i stąd pytanie do was- jaki magazyn wybrać? Znacie jakiś magazyn w Polsce który mógłby się nadawać do mojej pracy? Najbardziej preferowałbym jakiś w trójmieście/ województwie pomorskim
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praca inżynierska- nowoczesne technologie magazyno 1 tydzień 12 godzin temu #9522

• Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 161
  • Oklaski: 143
Witam,

myślę, że kwestię zawartości pracy i wyboru metody badawczej należy uzgodnić przede wszystkim z promotorem. Informacji na temat analizy SWOT można spróbować poszukać np. w następujących książkach:

- Pritchard C., Zarządzanie ryzykiem w projektach. Teoria i praktyka, Warszawa 2001,
- Penc-Pietrzak I., Analiza strategiczna w zarządzaniu firmą. Koncepcja i stosowanie, Warszawa 2003,
- Tylińska R., Analiza SWOT instrumentem w planowaniu rozwoju, Warszawa 2005.

Szereg ciekawych artykułów na temat tej analizy można znaleźć w Google Scholar.

Mogą być natomiast trudności z pozyskaniem informacji z wybranej firmy. Może uczelnia ma podpisane umowy o współpracy z jakimiś przedsiębiorstwami? Także i w tej kwestii warto chyba jeszcze porozmawiać z promotorem.

Życzę powodzenia i pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.136 s.

Z ostatniej chwili

• 1
  • 2
  • 3

Andrzej Bułka prezesem zarządu Fracht FWO Polska

Andrzej Bułka prezesem zarządu Fracht FWO Polska

Grupa Fracht AG, globalny operator logistyczny specjalizujący się w obsłudze przemysłu, stawia na rozszerzenie usług...

Air France zaprasza swoich pasażerów do nowej ekologicznej inicjatywy

Air France zaprasza swoich pasażerów do nowej ekologicznej inicjatywy

Linie lotnicze Air France uruchomiły nowy ekologiczny projekt pod nazwą „Trip and Tree” (Podróż i...

Coraz więcej kobiet zostaje listonoszkami

Coraz więcej kobiet zostaje listonoszkami

Coraz więcej kobiet wybiera zawód listonosza. Jak wynika z danych Poczty Polskiej, panie szczególnie sobie...

Statystyki forum

• Łącznie użytkowników: 14.98k
  • Najnowszy użytkownik: OlekPe
  • Łącznie postów: 8290
  • Łącznie wątków: 3124
  • Łącznie Sekcji: 2
  • Łącznie Kategorii: 12
  • Otwartych Dzisiaj: 0
  • Otwartych Wczoraj: 0
  • Odpowiedzi Dzisiaj: 0
  • Odpowiedzi Wczoraj: 1

Instytut Logistyki i Magazynowania