Logo
Wydrukuj tę stronę

DHL EXPRESS partnerem i wystawcą Targów Hair Forum Poland oraz Beauty Forum & SPA 2014

DHL Express (Poland), światowa firma logistyczna i dostawca międzynarodowych przesyłek ekspresowych, uczestniczyła w branżowych targach - Hair Forum Poland oraz V edycji Beauty Forum & SPA 2014 - występując w roli ich partnera oraz wystawcy. Obie imprezy targowe odbyły się w dniach 27 i 28 września, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

   Hair Forum i Beauty Forum&SPA to pierwsza wspólna edycja targów trendów w branży fryzjerskiej i beauty, podczas której, oprócz wystawców i profesjonalistów z branży kosmetycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii, zaprezentowały się także znane marki oraz kluczowe firmy i top styliści z branży fryzjerskiej. Dwóm dniom targowym towarzyszyły liczne prezentacje i pokazy na żywo z udziałem uznanych ekspertów i gwiazd. W czasie targów zaprezentowało się łącznie 300 wystawców z Polski i zagranicy. Przez dwa dni Centrum Targowe odwiedziło około 14 000 osób.
    DHL Express (Poland) po raz pierwszy uczestniczyła w targach poświęconych branżom fryzjerskiej i beauty, do których tak naprawdę należą firmy od lat korzystające z jej usług w zakresie międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Targi to idealne miejsce bezpośrednich spotkań z biznesowymi partnerami i z nowymi potencjalnymi odbiorcami usług kurierskich. Występując w roli wystawcy firma DHL Express (Poland) zaprezentowała szereg udogodnień i korzystnych rozwiązań oferowanych w międzynarodowych usługach lotniczych, zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym targi.
   Jej partnerstwo w targach poparte jest z kolei globalnym doświadczeniem i zaangażowaniem marki DHL w projekty ze świata fashion, hair, beauty i SPA. W Polsce DHL Express posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji kosmetyków i produktów upiększających na rynki zagraniczne. W tym zakresie obsługuje zarówno rodzime firmy z sektorów mikro i MŚP, jak i globalne marki, o światowej renomie. Znajomość tej branży, wysoka jakość obsługi i globalny zasięg działania sprawiły, że DHL Express wypracował sobie pozycję niezawodnego partnera także w relacjach z firmami kosmetycznymi i kooperującymi z tą branżą.
   Jednocześnie w wymiarze globalnym DHL wspiera rozwój branż perspektywicznych dla całego rynku, w tym beauty i fashion. Na swoim koncie ma tytuł Oficjalnego Partnera Logistycznego cyklu imprez Mercedes Benz Fashion Week i Oficjalnego Dostawcy Logistycznego IMG Fashion Week. W tym roku DHL i IMG Fashion uruchomiły DHL Exported, program wspierający młodych projektantów mody na całym świecie. DHL jest m.in. partnerem logistycznym brytyjskiej projektantki mody Vivienne Westwood.
   Organizatorem premierowej edycji Hair Forum Poland jest Health and Beauty Media Sp. z o.o., członek międzynarodowego holdingu, którego oddziały są obecne w 17 krajach na całym świecie. Na rynku polskim firma funkcjonuje od 17 lat. W portfolio holdingu znajdują się magazyny branżowe, portale internetowe, bogata oferta szkoleń - także internetowych oraz dwie wiodące na rynku polskim imprezy targowe skierowane do szeroko rozumianej branży kosmetyki profesjonalnej - Beauty Forum oraz Beauty Forum & SPA, gromadzące co roku setki wystawców oraz tysiące zwiedzających.

Ostatnio zmieniany w środa, 08 październik 2014 12:38
© 2020 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania