Logo
Wydrukuj tę stronę

Klienci przedłużają umowy najmu w Logicor Poznań I

Logicor podpisał trzy umowy przedłużenia najmu - łącznie na 37 000 m kw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Poznań I, w pobliżu centrum Poznania.

  Umowy zostały zawarte z następującymi klientami:
-   Arvato SCM Solutions, międzynarodowy dostawca usług outsourcingowych, należący do grupy Arvato AG, będącej częścią Bertelsmann SE & Co. Firma przedłużyła umowę najmu 15 718 m kw. powierzchni magazynowej i biurowej, na której zapewnia usługi magazynowania swoim klientom z branży elektronicznej.
-   Carry, znana polska marka odzieżowa, która przedłużyła umowę najmu ponad 10 578 m kw. powierzchni, która będzie pełniła funkcję magazynu.
-   Newell Polska, będący częścią Newell Brands, światowego lidera w produkcji dóbr konsumpcyjnych, przedłużył umowę najmu blisko 8 000 m kw. powierzchni w Logicor Poznań I oraz podjął również decyzję o powiększeniu wynajmowanej powierzchni o dodatkowe 3 000 m kw. powierzchni magazynowej. Będzie ona wykorzystywana przede wszystkim jako magazyn.

Park Logicor Poznań I zlokalizowany jest w miejscowości Żerniki, 13 km od centrum Poznania. Park znajduje się w pobliżu autostrady A2 oraz drogi krajowej S11. Ze względu na bliskość miasta, do Parku Logicor Poznań I można też dojechać transportem publicznym.

- Jedną z nadrzędnych wartości, jakimi kierujmy się w Logicor, jest budowa trwałych relacji z naszymi klientami i pomaganie im w rozwijaniu ich działalności. Przedłużenie umów najmu przez naszych klientów jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że ten nowoczesny obiekt i jego doskonała lokalizacja są odpowiedzią na potrzeby biznesowe najemców - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager, Logicor.

Ostatnio zmieniany w piątek, 20 kwiecień 2018 10:06
© 2021 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania