Logo
Wydrukuj tę stronę

GDSN - nowy standard wymiany danych produktowych w sieci Carrefour Polska

GS1 Polska wraz z Carrefour Polska mają przyjemność zaprosić na e-konferencję, która odbędzie się 17 października o godz. 10:00. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli sieci handlowych oraz ich dostawców.

Moderatorem e-konferencji będzie Krzysztof Muszyński, Data Quality Project Manager z Instytutu Logistyki i Magazynowania, który - wraz z prelegentami konferencji - wyjaśni dlaczego jakość danych produktowych w wymianie handlowej jest tak ważna, jak prawidłowo przygotować dane produktowe, czym jest GDSN i dlaczego Carrefour zdecydował się na wdrożenie standardu GDSN. Udział w e-konferencji jest bezpłatny. Wystarczy dostęp do Internetu i rejestracja poprzez formularz na stronie www.

Program:

10:00 – 10:10     Wprowadzenie - Jakość danych i ich synchronizacja w wymianie handlowej - dr inż. Elżbieta Hałas, Członek Zarządu, GS1 Polska
10:10 – 10:30     Dane produktowe i ich znaczenie dla strategii digitalizacji w sieci handlowej - Katarzyna Orlińska, Chief Digital Officer, Carrefour Polska Sp. z o.o.
10:30 – 11:15     Jakie problemy rozwiązaliśmy przy użyciu GDSN – doświadczenia producentów: Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o., Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o., Diageo Polska Sp. z o.o.
11:15 – 11:45     Wdrożenie GDSN - doświadczenia operatorów: Nielsen Brandbank, FSEnet
11:45 – 12:00     Runda dodatkowych pytań i odpowiedzi, podsumowanie

 

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 08 październik 2018 14:12
© 2019 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania