Logo
Wydrukuj tę stronę

DHL Express i Raiffeisen Bank Polska dla klientów biznesowych

DHL Express (Poland) nawiązał współpracę z Raiffeisen Bank Polska, w ramach której została przygotowana specjalna oferta promocyjna skierowana do firm prowadzących działalność biznesową na rynkach międzynarodowych. Promocja polega na wzajemnym polecaniu produktów i usług klientom partnera.Oferta DHL Express (Poland) przygotowana jest dla klientów Raiffeisen Bank, którzy w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2011 roku zdecydują się podpisać umowę na korzystanie z usług kurierskich. Zgodnie z warunkami promocji nabywają oni uprawnienia do skorzystania z preferencyjnych warunków, gdy wypełnią formularz kontaktowy na stronie www.promocjadhl.pl, otworzą lub posiadają rachunek w Raiffeisen Bank Polska, dokonają zapłaty za fakturę dotyczącą przesyłek międzynarodowych DHL Express (Poland) z tego rachunku w kwocie minimalnej 100 zł. Klienci spełniający te warunki otrzymają atrakcyjną ofertę na międzynarodowe przesyłki ekspresowe zarówno w eksporcie (DHL EXPRESS 9:00, DHL EXPRESS 12:00, DHL EXPRESS WORLDWIDE), jak i imporcie (DHL IMPORT EXPRESS 9:00, DHL IMPORT EXPRESS 12:00, DHL IMPORT EXPRESS WORLDWIDE). DHL Express oferuje także najkrótszy czas transportu przesyłek, odprawę celną w cenie przesyłki, brak opłaty skarbowej za upoważnienie dla Agencji Celnej dla przesyłek eksportowych i najszerszy zakres usług celnych na rynku.

Raiffeisen Bank Polska przygotował natomiast specjalny, preferencyjny pakiet usług dla klientów DHL Express. Dzięki niemu, przystępując do promocji, zyskują oni łatwy dostęp do rynku finansowego poprzez platformę transakcyjną R-Dealer oraz bezpłatne konto firmowe do miesięcznych transakcji wymiany walut. Dodatkowo klienci otrzymują premię finansową. Podobnie, jak przy współpracy z DHL Express, udział w promocji może wziąć klient spełniający określone warunki: otworzy lub posiada rachunek firmowy w Raiffeisen Bank Polska S.A., dokona zapłaty za przesyłkę DHL Express (Poland) z ww. rachunku w kwocie minimalnej 100 zł, wypełni formularz kontaktowy na stronie www.promocjabank.pl oraz zrealizuje transakcję walutową o określonej wartości za pośrednictwem internetowej platformy transakcyjnej R-Dealer. Oferowana przez Raiffeisen Bank Polska platforma R-Dealer jest innowacyjnym narzędziem umożliwiającym zawieranie transakcji wymiany walut z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu, analizą trendu walutowego, przeglądaniem informacji rynkowych oraz inwestowaniem środków na lokacie terminowej.

- Przy współpracy z Raiffeisen Bank przygotowaliśmy ofertę, dzięki której możemy zaoferować naszym międzynarodowym klientom wyjątkowy serwis na najwyższym poziomie. Połączenie obsługi kurierskiej i ekspresowej z obsługą transakcji walutowych to nowe rozwiązanie, które będzie wsparciem dla naszych klientów w ich codziennej działalności biznesowej - powiedział Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży DHL Express (Poland).


© 2021 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania