Logo
Wydrukuj tę stronę

Verizon Connect wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotami według najnowszego raportu Berg Insight

Verizon Connect został wskazany jako wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania flotami zarówno globalnie, jak i w obu Amerykach, w najnowszym raporcie Fleet Management in the Americas - 8th Edition niezależnej szwedzkiej firmy badawczej Berg Insight.

   Rozwiązania do zarządzania flotami to według definicji systemy działające w pojazdach, które wykorzystują zbieranie danych z pojazdów oraz pozycjonowania satelitarnego, a następnie przekazują te dane do centralnej aplikacji dostępnej dla osób zarządzających flotą. 300-stronicowy raport Berg Insight w bardzo dogłębny sposób analizuje podmioty działające w tej branży.

- Nasz strategiczny research zapewnia unikalny wgląd w rynek zarządzania flotami oraz ekspercki komentarz - mówi Johan Fegerberg, dyrektor Berg Insights. - Verizon Connect wyłania się jako niewątpliwy lider w dziedzinie telematyki zarówno w ujęciu globalnym, jak i w obu Amerykach - nadaje tempo rozwojowi mobilnych platform technologicznych do zarządzania flotami.

- Jesteśmy zdecydowani w dalszym ciągu rewolucjonizować sposób, w jaki ludzie, pojazdy i towary poruszają się po świecie i ten raport podkreśla naszą pozycję lidera na tym dynamicznym rynku - mówi Jay Jaffin, CMO w Verizon Connect. - Utrzymujemy czołowe miejsce dzięki temu, że konsekwentnie stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, pomagając im poprawiać bezpieczeństwo, wydajność i produktywność, jednocześnie redukując koszty. W Verizon Connect innowacja, automatyzacja i dostępne online dane łączą się po to, by wspólnie prowadzić świat będący w drodze.

   Verizon Connect jest liderem "świata w ruchu" - automatyzuje, optymalizuje i rewolucjonizuje sposób, w jaki przemieszczają się ludzie, pojazdy i towary. Pełna gama wiodących na rynku rozwiązań i usług z zakresu zarządzania flotami oraz pracownikami mobilnymi umożliwia klientom wykorzystanie innowacji, automatyzacji i dostępu do ogromnej ilości przydatnych w codziennej działalności danych. Dzięki temu Verizon Connect pomaga klientom stale zwiększać bezpieczeństwo, wydajność i produktywność. Firma zatrudnia ponad 3500 pracowników w 15 krajach i dostarcza wiodące platformy i rozwiązania mobilne.
  

   Fleet Management in the Americas jest ósmym z kolei raportem autorstwa Berg Insight (http://www.berginsight.com), analizującym najnowsze osiągnięcia w dziedzinie telematyki oraz rozwój rynku rozwiązań do zarządzania flotami w obu Amerykach, jak i w ujęciu globalnym.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 09 październik 2018 15:55
© 2000-2021 Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania