Logo
Wydrukuj tę stronę

Człowiek w sercu logistyki - debata online: 13 stycznia

Branża logistyczna, dynamicznie rozwijająca się podczas pandemii i planująca dalszy wzrost mocno odczuwa potrzeby kadrowe na każdym poziomie kompetencji. Tymczasem na rynku pracy obserwujemy największy od 15 lat niedobór talentów. Czy w tej sytuacji pozytywne trendy rozwojowe w logistyce utrzymają się również w 2022 roku? Jakie działania mogą podjąć pracodawcy, by zapewnić sobie dostęp do potrzebnych kompetencji? Czy automatyzacja procesów jest najlepszym rozwiązaniem braku kadr? Co prognozy rozwoju dla obszaru logistyki mówią o przyszłym zapotrzebowaniu na pracowników?

Zapraszamy do uczestnictwa w debacie, w której przedstawiciele Manpower oraz Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego, razem z liderami obszaru logistyki przyjrzą się najnowszym trendom i nastrojom panującym w obszarze zarządzania talentami w logistyce i porozmawiają o jej przyszłości.

Debata rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 9:30. Link do strony z formularzem rejestracyjnym >>
W panelu dyskusyjnym wezmą udział:
- Marta Cudziło, Łukasiewicz - PIT,
- Mikołaj Dramowicz, Datapax,
- Damian Kołata, Cushman&Wakefield,
- Wioletta Podstawka, DHL Supply Chain,
- Krzysztof Wiśniak, Allegro.

W trakcie dyskusji poruszone zostaną takie tematy jak:
- Podsumowanie 2021 i prognozy na 2022.
- Jak przygotować pracowników do zmian związanych z automatyzacją procesów i wdrożeniem nowych rozwiązań technologicznych?
- W jaki sposób firmy mogą zapewnić sobie potrzebne kompetencje?
- Jak zatrzymać w organizacji kluczowe talenty?

Aby dołączyć do wydarzenia i poznać prognozy dotyczące przyszłości logistyki należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.

 

© 2000-2022 Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny